Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért akarja, hogy...

Orbán miért akarja, hogy Európát és benne hazánkat elárasszák a menekültek?

Figyelt kérdés
A törökök szíriai beavatkozásával, amit a fidesz kormány egyértelműen támogat, újra menekültek ezrei, tízezrei indulnak majd el Európa felé. Miért jó ez nekünk?

2019. okt. 11. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Németországnak vége lesz, a következő milliós tömeggel már nem fognak bírni, 50 éven belül kalifátus lesz az ország helyén.
2019. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom. Én sem értettem most a Miniszterelnök urat. megvétóztuk, hogy a török agressziót az EU elitéje. csak másodszorra tudták átvinni.


Szíria lerohanásával sok menekültre lehet majd számítania Európának. Nem csak a háború miatt, hanem mert eddig az EU-s egyezmény szerint Törökország fel is tartotta őket. Ebből még baj lehet. Remélem tudja mit miért csinál a Miniszterelnök Úr, sőt biztos. Nagy harcos és képzett, taktikus elme!

2019. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Ezt akarja Orbán elérni akkor?

2019. okt. 11. 14:24
 4/13 Molyember ***** válasza:
53%
Csak szemétkedni akart az EU-val, mert Putyin erre utasította. A magyar pedig genetikailag alattvaló, mint tudjuk.
2019. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2

Lehet taktikus, csak sajnos az a taktikája, hogy szándékosan segít elő egy újabb menekültválságot, hogy tovább tudja hangoztatni a migráncsos propagandát.

Szóval lehet igazad van, s ez egy taktika.

2019. okt. 11. 14:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Az EU-ban Németországnak nagy a befolyása ha már nem tudnak mit kezdeni a menekültekkel, erőszakkal fogják szétosztani a tagországok között, ami Orbánnak kedvez majd és újabb kétharmadot kaphat.
2019. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Nekem is ilyesmi jutott eszembe, ha van migráncs lehet nyomatni a migráncs propagandát, ha nincs, akkor egy idő után már eléggé ciki.

2019. okt. 11. 14:38
 8/13 meszike91 ***** válasza:
Mert akkor el tudja játszani a megmentőt.
2019. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek a migrik -> mi megmondtuk! -> szavazz ránk, építünk kerítést -> oké!
2019. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Orbán léte a rettegés-keltés!

Ha lesznek migrik, igazoltnak láttatja a rettegést és az ő hatalmát!

Mert azt ő is látja, hogy őt már csak a nemlétező migráncs-rettegés tartja hatalmon!

2019. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!