Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit lophattak a kispesti...

Mennyit lophattak a kispesti ballibek?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 12. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Mészáros Lőrinc Magyarország leggazdagabb embere lett pár év alatt.

Bármennyit is loptak, a fideszt a lopásban nem lehet megelőzni a következő 100 évben.

2019. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem tobbet mint borkai
2019. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Kispályások, adriai hajóbérlésre, prostikra sem futotta belőle...
2019. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Évi 100 milliót fejenként...


Én megvetem a fideszt is, de most komolyan azt kell mondani arra, hogy Lackner kokózik, Gajda 100 milliókat lop, hogy "bezzeg a fidesz és a Borkai 1000 milliót lopnak és még prostiznak is" hová vezet ez?

2019. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
#4 A kérdező a mennyiségre volt kíváncsi. Mivel pontos számok nem ismertek, de látható, hogy ki hogyan élt, ezért a válaszokban korrekt módon volt belőve a kispesti ballibek vagyongyarapodása. Senki sem állított olyat, hogy a kevés lopás az nem számít, mert van aki többet lopott. Azon sem ártana elgondolkodni, amikor az egyik oldal a másik viselt dolgaival takarózik, hogy az MSZP pontosan azért lett elküldve, mert korruptak voltak illetve annak lettek beállítva (igazából a korrupciós vádak legtöbbje nem nyert bizonyítást). Ezen logika alapján azonban a FIDESZ-nek is mennie kellene!
2019. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 190 Milka alatt hülye, akkor elég sokat. Sokan vannak, és nem hülyék
2019. nov. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem az az érdekes ebben a felvetésben, hogy baloldalon is vannak tolvajok, mindenhol akadnak. Viszont a baloldalon nem volt állami szintű maffiahálózat, ahogy a Fidesznél, és ez egy fontos különbség.


A másik meg az, hogy a fideszesek elég sűrűn hiteltelenítik az ellenzéki médiát, hogy hazudnak, meg csak politikai támadók, mert írnak a kínos ügyeikről, amiről a lakájmédia és a "közmédia" elhallgat, ezzel szemben itt is látszik, hogy a baloldali média nem részrehajló, a baloldalt terhelő ügyekről is ír. Kérdező, hány olyan cikket tudsz nekem mutatni, a Pesti Srácokban, ami Mészáros vagy Orbán vejéről szól, hogy mennyit csaltak?!

2019. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!