Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért gondolják ballibék, hogy...

Mért gondolják ballibék, hogy aki nem megy el szavazni az velük van?

Figyelt kérdés
Az én tágabb családom, kb 12 fő ma lement a balatonra, így nem is tudnának szavazni mert nem jelentkeztek át de nem is akarnak meg az egész közélet, poltika totál nem érdekli őket. Na ők biztos nincsenek senkivel.
2016. okt. 1. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Mert már máshogy nem tudnak ellenszegülni a népakaratnak. Még mindig nem képesek megemészteni, hogy a nép túlnyomó többsége nem kér belőlük.

Így természetesen minden egyes szalmaszálba belekapaszkodnak (Bayer-kitüntetése, Városliget stb.)

2016. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért,amiért a jobbosok azt gondolják,hogy aki nem megy el szavazni,az "szereti" a migránsokat.
2016. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mit kommunikálnak, és egy másik hogy mit gondolnak valójában, a népszavazást az összes párt a saját támogatottságának növelésére próbálja felhasználni, ha érvényes lesz akkor a fidesz profitál belőle, ha nem akkor a többiek.
2016. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézz meg pár ellenzéki videót, ahol kifejtik az ,,otthon maradás" lényegét! Röviden annyi, hogy ha elegen nem vesznek részt akkor érvénytelen lesz a népszavazás és azon a Fidesz bukhat valamekkorát!
2016. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4

Nem nyerhetnek, akkor csak ártani valahogy.

2016. okt. 1. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy ballibék ezt gondolják? Mindet ismered? Én balos vagyok, és személyiségjogi kérdésekben liberális (gazdaságiakban nem), hát most nem tudom, hogy én neked ballib vagyok vagy félballib vagy negyed, de én nem hiszem, amit írtál. A férjem például szélsőjobbos, és ő sem megy el. De azért ő velem van, ha nem is úgy, ahogy te érted. Érted?
2016. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6

Nem értem. Nagyon magasröptű vagy.

2016. okt. 1. 22:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez afféle vágyvezérelt gondolkodás inkább - szeretnék azt hinni, hogy aki utálja a Viktátort, az már echte velük fúj egy követ.
2016. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mint a ballibek egyike, nem gondolok rólatok semmit. A kérdésem, miért gondolod te és a kedves családod, hogy a ballibek ezt gondolják rólatok? Ismeritek mindet?
2016. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

Rólunk?

Olvasd el mégegyszer.

2016. okt. 2. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!