Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ukránok szavazók miért jók...

Az ukránok szavazók miért jók a Fidesznek?

Figyelt kérdés

OK. szavazat, de mennyi? Néhány ezer legfeljebb, és most csak ott szavazhatnak, ahová bejelentették őket. Ez csak pár kisváros és falu.


Az országgyűlésin EP választáson van értelem az ukránoknak, de most így mi?



2019. okt. 13. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy van ilyen csalási módszer is. Tegyük fel, hogy úgy van, ahogy írod, ezzel csak kevés szavazatot lehet nyerni. De ott, ahol csak kevésen múlik a siker, ott nagyon is számít az a kevés szavazat.
2019. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a megyei közgyűlések összetételében lehet jelentősége egy-két helyen, szóval én sem értem ilyenkor miért utaztatja a kormány őket ide szavazni. Tényleg az a pár határmenti falu számít? Vagy fideszes vezetéssel még több fiktív lakcímet tudnak gyártani az ukránoknak, románoknak, s készülnek 2022-re?
2019. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.! Én is erről beszélek, országgyűlésin van értelme, EPn van értelme, most mi a francnak?
2019. okt. 13. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Készülnek 22-re, más ötletem nincs. Lehet egy ellenzéki polgi nem engedné a számtalan fiktív lakcímet, egy fideszes pedig szervezné is ezt.
2019. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul Ukrajna nem EU-tag. Úgyhogy amelyikük nem magyar állampolgár, az nem szavazhat.
2019. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!