Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert az anyjával él,...

Puzsér Róbert az anyjával él, vagy 40 éves koráig vele élt?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyeneket...


Csak bántani akarják, vagy tényleg igaz?


2019. okt. 13. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mi ebben a bántás? Miért ne élhetne bárki az anyjával? Ne abból indulj ki, hogy a mai pávákat az anyjuk tartja el. Puzsér nem szorult rá.
2019. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Ennek mi a bánat köze van a politikához???

OK, hogy főpolgi jelölt, de nem teljesen mindegy hol élt meg kivel, ameddig az törvényes?


Meg sosem értettem, hogy pár szerencsétlen miért hiszi azt, hogy akkor felnőtt valaki, ha elköltözik otthonról. Fizetni kell a lakbért+a rezsit és a kajálás, mosás sem olyan méretgazdaságos. Gratulálok, sikeresen lábon lőtted magad!

Normális ember akkor költözik el otthonról, ha megéri neki, nem azért, mert felnőtt. Ha Pesten lenne a házunk én se mentem volna egy tapodtat se otthonról.

2019. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Én azt olvastam, hogy az anyja vett neki házat, amibe már kb 20 éve él, meg még egy házat vett neki amit kiad, és abból a pénzből élt, míg nem futott be a médiába.
2019. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én is így tudom.

2019. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!