Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Miskolcon Veres nyer,...

Ha Miskolcon Veres nyer, akkor mire számíthat a város?

Figyelt kérdés

Vezet Alakszai előtt, bár még nem dőlt el semmi, de nagyon úgy néz ki, hogy kettejük közül ő nyeri.

Teszem azt, ha ő nyer, akkor mire lehet számítani?



2019. okt. 13. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Korrupció felszámolása, fideszes kiskirályok elszámoltatása, fakivágások beszüntetése, a város fellendülése, élhetőbbé, barátságosabbá, tisztábbá válása, egészségügy javulása.

Na de nem kell előre szaladni, most állt le a választási szoftver, ne tegyél nagy tételben rá hogy Veres nyer, most írják át kézzel a szavazatokat.

2019. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Csak jóra.
2019. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

"Na de nem kell előre szaladni, most állt le a választási szoftver, ne tegyél nagy tételben rá hogy Veres nyer, most írják át kézzel a szavazatokat."


Nem vagyok miskolci, nem is akarok belekotyogni az ügyeitekbe. De tényleg leállt most is a szoftver? Ha utána mindenhol megfordulnak az eredmények, akkor biztos, hogy ebben is csalnak. Véletlenek nincsenek választásokkor. Majd megint azt hazudják nemes egyszerűséggel, hogy a szoftver csak dísznek van és úgyis papíron van a lényeg.

2019. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, migránsokra? Csak tipp.
2019. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ő egy nagyon korrekt és nagy tudású ember. Biztos vagyok benne, hogy kiváló polgármester lesz.
2019. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ConnectCare ***** válasza:
52%

A rendszer azért áll le gyakrabban ilyenkor, mint más rendszerek, mert egy ritkán használt, ilyenkor viszont erősen túlterhelt rendszerről van szó.


Ettől viszont nem lehet csalni, hiszen a pártdelegált szavazatszámláló bizottsági tagok a gépre rögzítéskor már régen rendelkeznek a szavazóköri jegyzőkönyv másolatánál, tehát bármelyik párt könnyen kiszúrhatja, hogy más eredményt lát a neten, mint amit a jegyzőkönyvön kapott.

2019. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

#6: Ezt amúgy mindenki tudja, sokszor valóban ez az oka, a hírportálok is gyakran elérhetetlenek voltak, vagy akadoztak vasárnap.

De előfordulhat másféle leállás is, ami egy olyan szerverpark esetében érdekes, amit nagyon sok pénzből kellett volna, hogy megfelelő terhelésre méretezzenek. Egy választási rendszer pont ilyen, ellentétben a hírlapok szerényebb rendszerével.

A lényeg, hogy gratulálok nektek, miskolciak! A hírek alapján és amit írnak Veresről, szerintem is jó választás volt.

Amit a legnagyobb vetélytársa nyilatkozgatott már előzőleg is és amit még olvastam, hogy jutott el egyáltalán odáig ahol van, nem lett volna jó kezekben a városotok. Szerencsnek is gratulálok.

Nyíregyházának is. Onnan hallottam, hogy már évek óta ígérgette a fideszes vezetés egy turisztikai központ létrehozását a tavak mellett és nem lett belőle semmi. Azzal mi történt? Csak választási ígéret volt mindig?

2019. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
"Nyíregyházának is" Elírtam, Nyékládházát akartam írni, ott vannak a tavak.
2019. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig nemigen történt változás.. Nem azt mondom, hogy rosszabb, mint az előző vezetés (Kriza, Káli) voltak, de jobbnak sem látom. Majd meglátjuk mi lesz.
2020. máj. 7. 10:48
 10/10 A kérdező kommentje:

Most már tudom mi várt erre a városra, megtudom válaszolni..

Megemelt buszjegy és bérlet ár, ami ugyan eddig se volt kevés, de most meg még húzósabb.

Akkor ahogy az egész város kinéz, az okádék, hányás...

Maradjunk annyiban, ígérgetni azt megtanult ő is, mint a többi, de érdemben sok pozitívum nemigen történt.

Szóval felejtős az ipse, de nagyon..

2020. szept. 13. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!