Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel győzte meg karácsony a...

Mivel győzte meg karácsony a rá szavazókat?

Figyelt kérdés
Meg lehet h nyer, igy pláne kíváncsi vagyok.

2019. okt. 13. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem azzal, hogy Zuglót már csődbe vitte. Úgy tűnik ez jó referencia. 😂 Most úgy tűnik kap egy esélyt, hogy nagyobban nyomhassa és Budapestet is megpróbálja becsődöltetni. 😂 Köszi emberek, úgy tűnik sokan drukkolnak a csődért. 😂
2019. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Fővárosi vagyok és igazuk van az előttem szólóknak, semmivel nem győzött meg senkit, Tarlós szerepelt le az utóbbi időben. Kezdődött az őrült térkövezéssel és a liget projekttel, amivel a fővárosiak nagy része nem ért egyet. Pártállástól függetlenül sokan szeretnének több zöldfelületet, élhetőbb, egészségesebb várost. Utána jött a patkányos mutyi, amikor egy alkalmatlan cég nyerte a közbeszerzést. Ez megint ott van mindenki orra előtt, mert hiába írja meg az origo, hogy minden szép Pesten, ha közben ott grasszál az úton mindenki szeme láttára a patkány. Hatalmas volt bukta az elektronikus bkv jegyrendszerrel is, a vizes vb brutális elszállt költségei, az olimpia ötlete... A Borkai botrány, ami globálisan nem tett jót a fidesznek, már csak hab volt a tortán.


A fővárosiak nagy része azért támogatta sokáig, mert sokszor a fidesztől függetlenül tűnt fel. Olyanok is szavaztak rá, akik egy országos választáson nem a fideszt választanak. Nem voltak nagy botrányai, nem voltak a felsoroltakhoz hasonló bakijai, vagy nem ennyire durván sok rövid idő alatt.

2019. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem egy habzószájú jobbos mélymagyar.

Nekem ettől már kellőképpen szimpi.

2019. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10%

"Szerintem azzal, hogy Zuglót már csődbe vitte."

Végülis csak felvirágoztatta Zuglót, de ne zavarjon.

Mostanában pl. azt hazudták, hogy kevesebb lett a bérlakások száma, ami szintén hazugság, mivel meg lehet nézni a hivatalos adatokat, amik amúgy nyilvánosak és 300-zal több lakásuk van, mint mielőtt polgármester volt.

Szánalmas, amit a fdieszesek hazudoznak.

2019. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A bűbájos mosolyával, hát mivel mással.
2019. okt. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14: 300-zal több lakás húúha na az aztán nagy szám, x év alatt fel tudott húzni kb 2 lakóparkot, micsoda teljesítmény. Sajnos az viszont nem nyilvános, hogy ezekből mennyit rakott zsebre mert gondolom vaskosan és hány lakás került a tulajdonába meg a haverok tulajdonába. Nagy divat ugyanis, hogy minden építkezésnél eltesznek maguknak 1-2 lakáskát a későbbi rosszabb időkre.
2019. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Ámulok azért néha. "csak" 300 lakás - úgy, hogy ott fúrta a fidess ahol csak tudta és még most is azon pörögsz, hogy hányat "tett el" magának.


Hány fidess-es is lakik a várban szinte ingyen? Hány fidess-esnek van több milliárdos villája a rokonság nevén? Ez ugye nem zavar egy kicsit sem?

2019. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16

Sajnos de, hülyegyerek. :D

Minden nyilvános, scak azért nem tudsz róla, mert ő ebből nem gazdagodott meg, mivel az emberekért dolgozott, nem úgy mint a fideszes tolvajok.

EGyetlen a környezetében élő személy sem gazdagodott hirtelen emg, vagyis nem volt szignifikáns változás, amikor nem volt polgármester és amikor az lett, vagyis strómanja nem volt.

Saját vagyonát pedig be kell vallani, aholg szintén nem volt hatalmas összegbeli változás.

2019. okt. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!