Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ha Karácsony lesz a...

Mi lesz ha Karácsony lesz a polgármester?

Figyelt kérdés
Rosszabb lesz? Jobb lesz? Kevesebb pénzt fog kapni a vársos? Lehet, hogy a fidesz azért hagyta magát, mert abban bízik, hogy az ellenzék lejártaja magát és így 2022ben mégjobban nyerni fog?

2019. okt. 13. 22:23
1 2
 11/19 anonim válasza:
56%
Szét fogják majd lopni Budapestet Karácsony gyengekezűsége miatt. A következő választások után az utódjának romokból kell majd építkeznie.
2019. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
22:37: csak megsúgom, hogy most is abban járnak. Látszik, hogy nem ott laksz. Nekem voltak élményeim.
2019. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Boldog Karácsonyt fidesznyikes senkik! Egyszerűen senkik vagytok hej hej...
2019. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
12: itt lakom de hidd el, ennél sokkal látványosabb lesz a pusztulás.
2019. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

Én rá szavaztam.

Én azt gondolom, hogy jobb lesz. Mindenesetre legalább az ellenzék is látja, hogy együtt többre mennek, mint külön, külön.

Nem tudom jobb lesz-e, de bízon benne. Csak az a baj, hogy itt mindenki akkora okos, hogy KariGeri így-úgy gyenge kezű, és ilyen meg olyan szar lesz Budapest, közben meg nem volt még főpolgármester, nem lehet tudni, hogyan fog teljesíteni.

Én személy szerint örülök, hogy egy fiatal ember került Budapest élére, nem pedig egy arrogáns, öntelt vénember, akinek a stílusa is bicskanyitogató.


Egyébként Budapesten élek amióta megszülettem, és eddig is húgyszagúak voltak az aluljárók és alapvetően mocskos volt a város. Csak most ugye meg is spékelték pár patkánnyal. Ennél rosszabb állapotban nem hiszem, hogy lehet.

2019. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hölgyeim és Uraim! Boldog Karácsonyt!
2019. okt. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18%

Ja ez az összefogás is nevetséges, olyan emberek összefogtak akik teljesen mást mondanak, gondolnak és teljesen máshogy csinálnák a dolgokat egyedül, ez tényleg a kiváló csapatmunka receptje. Ja nem! 😂 Kiváncsi vagyok mire jut majd a csürhe így együtt de tiszta káosz az egész. Ez kb olyan mint a rovarirtó ami elvileg jó 6 féle bogárra de valójában egyik ellen sem hatásos.

A hajléktalanok ki vannak tiltva az aluljárókból ezért húgyszag már nincs, remélem Karácsony majd visszaengedi őket, hogy szagolhassátok, látom hiányzik. 😂

2019. okt. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

#17.

Nem hiányzik, mert állandó jelenség most is, eddig is az volt, úgyhogy már sok is belőle, pláne hogy a kommented is annyit ér, mintha te is idedobtál volna egy sárgát ;)

2019. okt. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17 a hajléktalanok max elméletileg vannak kitiltva az aluljárókból, amúgy meg tiszta húgyszagú büdös az egész. Nem mentek ki.
2019. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!