Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most Bp ugyanolyab sz@rfeszek...

Most Bp ugyanolyab sz@rfeszek lesz, mint Zuglo, es visszajonnek a 2006-os allapotok?

Figyelt kérdés
Mivel karigeri tulajdonkeppen Gyurcsany embere, johet a fovaros leepulese, ugye? Hajlektalanok es romak mindenhol, szet fogjak rombolni az infrasturkturat, csokkeni fognak a berek, munkahelyek szunnek meg, romlani fog a kozbiztonsag, rendorokkel fogjak megveretni az elegedetlen embereket. Magyarul johet vissza az mszp-szdsz-fele balos nepnyuzo remalom.

2019. okt. 14. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

#10 közmunkával most se lehet jól keresni.

Hatalmas csóróság volt, de nem ekkora mint most. Hiszen már csak bulgária van mögöttünk. Én jól éltem, kevesebb volt az adó, amiből most jóval többet kell fizetni az emelések miatt, na meg az eur árfolyam is jobb volt. Akkoriban még a fideszre szavaztam, de 2010 után megbántam, persze most se élek rosszul, nem köszönhetően a fidesznek.

2019. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nektek jó!!!
2019. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%
Pest eddig is szarfészek volt, ezután sem lesz másképp XDXD
2020. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!