Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Nemzeti Bizottság...

Árokpart kérdése:

Magyar Nemzeti Bizottság 2006, illetve Kossuth tériek 2006-os csoportja. Önöket kicsit sem zavarja a Borkai ügy, illetve, hogy a jelenlegi kormány nem határolódik el tőle?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit a hétköznapok anyagi megélhetési biztonság nagyobb is jóval most mint 2006-ban ilyenkor az elvek már nem is számítanak. Akkor már morálisan bármi elnézhető az aktuális kormánynak. Pedig ebben a két szervezetben rengetegen hittünk és hiszünk a mai napig is, mert akkor egy parlamenti pártoktól teljesen független civilként jöttek létre akik az egész nemzetet képviselik. Hol vannak most nem kellene ha n
2019. okt. 9. 21:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem kellene legalább egy felhívást vagy nyilatkozatot tenniük legalább az internetes médiákban?
2019. okt. 9. 21:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Hű, ezt a kettőt nem kis bravúr volt összepárosítani... :)
2019. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Na persze, mikor Orbán fizeti őket. Mégis hogy gondolod, kedves kérdező?
2019. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Most azért nézzük már reálisan a dolgokat, az hogy Borkai félredug az kinek fájhat? A feleségének meg a családjának.

Az hogy valaki hazugságokkal jut az ország élére az meg kb. mindenkinek fájt 2006-ban, az hogy te nem voltál kint az utcán csak annyit mutat, hogy te annyira elvakult fanatikus vagy, hogy bár jól megszívatnak és még büszkék is rá de te valami oknál fogva még akkor se érzed úgy, hogy ki kéne állj magadért.

2019. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az eddigiekről is messzire sütött az erőlködés hogy valamit kihozzatok a Borókai ügyből, de ez különösen gyengére és szánalmasra sikerült.
2019. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2006-ban valóban nem mentem ki , mert borítékolható volt, hogy a TV ostrom után nemhogy nem győzhetünk, hanem nagyon brutális megtorlás lesz és az is lett. Emlékezetes és termékeny pont volt a nemzeti ellenállás történelmében a tv ostroma, de utólag már azt mondom, hogy nem szabadott volna olyan hirtelen menni a falnak úgy, hogy akkor még csak 1-2 napja szivárgott ki a beszéd és a lakosság nem sorakozott fel egy egységes cél mellett. A későbbi 2007-es 2008-as tüntetéseken már ott voltam és igaz, hogy kis létszámúak voltak, de összességében többet értek mint akár a tv ostroma. Visszatérve napjainkhoz igaz, hogy manapság már sokkal jobban élünk és való igaz az is, hogy közvetlenül sem az én és sem más családjának ez közvetlenül nem fáj úgy mint a megszorítások. Viszont mint akkor is és most is az erkölcsi veszteség a lakosság amúgy is a 2006-os szintnél jóval rosszabb mentális állapotára tekintettel még súlyosabb erkölcsi következményei lehetnek és hosszabb távúak össztársadalmi szinten mint amit az öszödi beszéd elindított. Azt nagy nehezen talán mára erkölcsileg kiheverte a nemzet. Ez ugyanannyi ha nem jóval sokkal több időre a lakosság mentális állapotát több időre is hazavághatja szerintem.
2019. okt. 9. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kell egy kalap alá venni a fideszeseket és azokat, akik 2006-ban kint voltak a tüntetésen... Én kint voltam és épp akkor csalódtam mélységesen a fideszben.

Borkai kapcsán: morálisan nyilván nagyon mélyen van ez az ember. De ez itt alapvetően a magánéletét, a családját érintő kérdés - annyi, hogy lebuktatták. Attól, hogy valaki a magánéletében egy szarkupac, még szakmailag lehet(ne) jó. Egyébként tapasztalatom szerint ritkaság, ha valaki egy morális 0, de szakmailag tehetséges (Borkai persze nem tartozik ide). Ugyanis a lelkiismeretnek ott kell lennie a munkája kapcsán is.

2019. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!