Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi érdemlegeset...

Szerintetek mi érdemlegeset csinál majd Karácsony az 5 évében?

Figyelt kérdés

Szerintem kb ugyanaz lesz minden, mint Tarlós idejében. Az egész kampány arra épült, hogy mennyire utáljuk a Fideszt, bebizonyítani, hogy a fidesz rendszer leváltható.

Nade mire váltjuk le? Semmi előrelépést nem várok ettől a választástól.

Ma ugyanúgy kelek fel, mintha tegnap Tarlós nyert volna. 5 év múlva is ugyanaz lesz, mintha Tarlós lenne a hatalmon.


Persze most a fideszesek helyett a baloldaliak eszik meg a közpénzt, de ugye mivel én nem vagyok érintett egyik oldal felől sem, teljesen hidegen hagy.

Le merem fogadni, hogy a zöld Budapest, ami Puzsér programja, is csak 5. éve végére kerül megvalósításra, és akkor is csak akkor ha a nép nyomást gyakorol rájuk.


Tehát nem lesz itt nyugat. Nem hiszek abban, hogy a Gergő nyugati liberális gondolkodású lenne. Egyszerűen csak egy fidesz ellenzéki "elit" tagja.


2019. okt. 14. 15:01
 1/9 anonim válasza:

"kb ugyanaz lesz minden, mint Tarlós idejében. Az egész kampány arra épült, hogy mennyire utáljuk a Fideszt, "


Tarlós az fideszes miért utálta volna a fideszt?

2019. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem fekszik le a Fidesz maffiának, ez már épp elég érdemleges lesz önmagában is.
2019. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én abban nem vagyok biztos, hogy nem fekszik le a fidesz maffiának.

Pont ez a lényege a mondanivalómnak.

Oké hogy ezzel kampányol, de nem hiszem hogy lépéseket tenne az ügyben.


Orbán is megígérte, hogy elszámoltatja Gyurcsányt. Erre Gyurcsány az egyik legnagyobb ellenzéki párt tagja.

2019. okt. 14. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinyitja az aluljárókat
2019. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyilván azt csinálja majd, amit a Fidesz kormány megenged neki.

Merthogy mindenhol gáncsolni fogják, az tuti.

2019. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemlegeset esetleg csak saját magának, jól megtömi majd a zsebeit.
2019. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De mondjuk nézzük meg ezt a Lackner ügyet:

-Aki nem keres 100 milliót politikusként hülye. + Drogozás + életre szóló viszedést kell összeszedni politikusként, hamár megvan a lehetőség rá.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=K81Udp7TxJ8


Okt. 5. Karácsony Gergely Már 2 héttel ezelőtt is mosta a saját mszp korrupciós ügyekért felelős Lackner és Gajda hátsóját.

Ő fogja itt a korrupciót megállítani? :DDD


Emberek tömegei arcába hazudik ezen a felvételen, csak azért hogy a korrupt mszp társai ne kerüljenek botrányba.

Hozzátenném, hogy Tarlós sem jó szerintem, de benne volt annyi tisztesség, hogy yyilvánosan elítélje Borkai-t.

2019. okt. 14. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem zöldítési erőfeszítései lesznek.
2019. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 Erőfeszítései - azok lesznek. Majd ugyanúgy ahogyan főnökének, gyurcsánynak is voltak. Majd elmondja Karácsony is 5 év múlva, hogy majd megszakadt hogy úgy tűnjön mintha kormányoztak volna, miközben nem csináltak semmit.

Zuglóban mit csinált 5 éven keresztül? Ha olyan jó polgármestere volt egy kerületnek hogy alkalmassá váljon az egész főváros vezetésére akkor miért nem hallottunk tőle a kampány során egyetlen egy olyan dolgot sem amit sikerült elérnie, megcsinálnia, fejlesztenie - vagy zöldítenie - Zuglóban?

2019. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!