Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudja Orbán az emberek...

Miért hazudja Orbán az emberek pofájába, hogy az egész ország "narancssárga"?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mi a helyzet az ország többi részében, de Pécsen például VALÓS 2/3-os többségben van az ellenzék!


Mindenki Pécsért:17

Fidesz:7


2019. okt. 14. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert Pécs nem az ország , és megyei szinten tarolt a Fidesz. 19 - 0 a javukra.
2019. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
És nem Orbán "hazudja az emberek pofájába" ezt hanem a politikai elemzők, illetve a statisztikai konkrétumok.
2019. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ja értem!

Tehát a statisztika!


Oks. akkor viszlát 2022-ben!

2019. okt. 14. 19:13
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

#3 Mire kéne alapozni akkor szerinted?

2022-ben valóban várlak, újabb 2/3-ad, alig várom.

2019. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na kezdődik :D :D
2019. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
A változás mindig a nagyobb városokból indul, aztán szépen begyűrűzik a kisebb városokba, majd a falvakba.
2019. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert nem tanul a saját hibáiból. Nem veszik észre, hogy,sokaknak ebből a hazug,sarkítós és mocskolós retorikából van elegük.

Nem képes azt mondani, hogy igen, sokat vesztettünk, sajnáljuk hogy ennyi nagyvárosnak elveszitettük a bizalmát, igyekszünk levonni a konzekvenciákat és visszanyerni, de jó munkát kívánunk az új garnitúrának.

Helyette Kósa már kezdi, hogy 90000 külfödi miatt veszítették el Bp-t. Nem bírják abbahagyni ezt, eddig talán működött is, belejöttek.

Nekem jó így is. Ebből nem lesz 2022 ha így folytatják, annyit mondhatok.

2019. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pécsett azért tarolt ennyire az ellenzék, mert Pávát mindenki kollektíven gyűlölte.
2019. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Muszáj szépítgetni a médiájukban, még a végén megtudnák Piripócson, hogy terem más igazság is rajtuk kívül, ami aggályokat vetne fel 2022-re nézve...


Területi alapon pedig valóban narancssárga az ország: Egy Fidesz-kulákra ezerhatszáz katasztrális hold jut egyedül, egy liberálbolsevik 6uzeránsra meg egy fél szoba, ami felett van még másik nyolc emelet is... Na, így narancssárga az ország kétdimenziós térképe, és ezt szeretik mutogatni.

2019. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7-nek:


Ez nekem is felbaxta az agyam!


Módosítják a választási törvényt, buszoztatják a külföldieket, majd azt állítják hogy az általuk buszoztatott külföldiek szavaztak az ellenzékre?


Egy, kb 4.-osztályos gyereknek is több logikai érzéke van, mint ezeknek az infantilis m'rháknak. De én azt mondom hogy hajrá, csak így tovább! :D


Sikeresen elérték a h'lyeségnek azt a szintjét, amivel már lassan a "vér-fideszesek" sem hajlandók közösséget vállalni!

2019. okt. 15. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!