Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett Budapesten az...

Miért kellett Budapesten az elmúlt 30 év embereit újra választani, ha most volt friss alternatíva?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mi a baj? A múmia bácsi már nincs a központban...
2019. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
A Fidesz álmokfutását bármi áron meg kell állítani. Ha az megvolt, el lehet kezdeni gondolkozni azon, hogy kit akarunk.
2019. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Berki Krisztián humort vitt volna a politikába és vidám fővárost csinált volna. Egy főpolgármester-valóságshow nagyon szórakoztató lett volna!!
2019. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem egészen értem, hogy ezzel mit szeretnél mondani, mire utalsz...

Kifejtenéd?


Én egy évtizede azt hallom az emberektől, hogy nincs kire szavazni, mert a régi KISZ titkárok és MSZMP tagok vannak mindenhol, ezért vagy nem szavaznak, vagy arra szavaznak aki szerintük a kisebbik rossz.


Most volt viszont alternatíva, olyan emberek akiknek eddig semmi közük nem volt a politikához.


Vajon miért nem Őket szavazták meg?

2019. okt. 14. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán.azért, mert nem bírtak azonosulni azzal amit képviseltek?
2019. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ha most volt friss alternatíva?"

Hol volt itt friss meg alternatíva?

Nem sikerült észrevennem a szavazólapokon, csak olyan szerepelt ott hogy dk+mszp+jobbik+stb összefogás.

Neked milyen lapot adtak?

2019. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Főpolgármesternek, illetve kettő kerületben ott volt az Állampolgárok a Centrumban Egyesület jelöltjei is...
2019. okt. 14. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy előválasztás, amiből kibújt, mert nem akarta elviselni, hogy a fővárosiaknak nincs szüksége ripacsokra a politikában. Végigvitte a kampányt, ennyit ért.

Szeretem ahogyan Puzsér beszél, ahogy fogalmaz, ahogy előadja magát. Jó szónok, de pocsék politikus...

2019. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

#7 Még mindig nem válaszoltál. Hol volt itt friss alternatíva?

Puzsérral ne gyere, mert attól hogy neked új, a közéletben egyáltalán nem volt sem friss, sem alternatívája Tarlósnak.

2019. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Most volt viszont alternatíva, olyan emberek akiknek eddig semmi közük nem volt a politikához."


Azért nem szavaztak rájuk, mert ez a szöveg nem elég, hogy most van alternatíva. Mégis kinek nyújt alternatívát? Nekem nem alternatíva, mivel nem az én értékrendemet képviselik. Puzsér szombati ATV-s nyilatkozata pontosan azt bizonyítja, hogy nem is lenne igazi alternatíva.

2019. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!