Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem az ellenzék lett erősebb,...

Nem az ellenzék lett erősebb, hanem a Fidesz gyengült?

Figyelt kérdés
Jó esély van rá, hogy 2022-re összejöhet egy kisebbik rossz a Fidesz alternatívájaként?
2019. okt. 14. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem gyengült a fidesz. Hasonlítsd össze az előző választási eredményekkel, láthatod, hogy sok elbukott helyen ugyanannyi fidesz szavazó volt mint előzőleg. Csupán annyi történt, hogy az ellenzék egyetlen jelöltet állított és ettől az ellenzékieknek megjött a kedve a szavazáshoz.
2019. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy 100milliós évi keresettel rendelkező mszp-sek hogy ússzák meg a bírósági ügyeket, miközben ők annyira szavalják a bíróságok függetlenítését, ahogy az EU előírná :thinking:
2019. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tegnapi eredmény az ellenzéki pártok összefogásának tudható be. Egyenként egyik ellenzéki pártnak sincs esélye a kormánypárttal szemben. A probléma csak az, hogy az a veszélyes helyzet alakult ki, hogy tömegek szavaznak tudattalanul minden mindegy csak ne fidesz legyen alapon. Hiába, az ellenzéki szavazók jelentős része is ugyan olyan birka, mint fideszes társaik.
2019. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.: Valójában az ellenzék kevesebb, a Fidesz pedig több szavazatot kapott [link] .


Gyengült az ellenzék, de mégis erősödött. Túl élte, mégis meghalt...

A lényeg az, hogy erősebb pozícióban vannak most, ez tény. Akármit is veszünk alapul.

2019. okt. 14. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A fidesz a kisebbik rossz, a nagyobbik pedig Gyurcsány és a többi tolvaj akik már úgy lejáratták magukat, hogy nem is értem hogy van pofájuk kiállni a nép elé, én bujkálnék. Nem tudom mi lesz de szerintem manapság a fidesz tőzsgyökeres támogatói mellett aki rájuk adja le a voksát az nem rájuk szavaz, hanem nem Gyurcsányra és a többi szavahihetetlen / tolvaj / kommunista / ismeretlen újoncra. Ez a fidesz ereje, hogy az ellenzék lapátolja nekik a szavazókat javarészt. Az ellenzék pedig nevetséges, ez az összeállás is teljesen hektikus, azt se tudja majd a kutya az 5 különböző párttal, hogy merre van a feje és merre menjen. Lesz itt még megint kínos lebőgés részükről úgy érzem.

Nagyon várom végre azt a pártot akit komolyan lehet venni mert nem lopkodnak, akik között nincsenek drogos bűnözők, akik nem állnak össze a már egyszer rútul elbukó politikusokkal, akik olyanokat ígérnek ami teljesíthető és élhető és akik nem begyepesedett elveket vallanak. Jöjjön el ez az idő, de az nem 2022 lesz, addig nincs idő bizonyítani semmit, márpedig én olyanra nem szavazok aki akkor tűnik fel a semmiből. A Momentum is szimpatikus volt erre tessék, most Gyurcsány mellett feszítenek. Örülök, hogy úgy gondoltam legutóbb, hogy megvárom amíg felmutatnak valamit mielőtt rájuk szavazok, na ezek után soha nem fogok és hála az égnek a múltban sem tettem.

2019. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy Gyurcsány mit követett el? Sajnos lemaradtam..
2019. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5.: Habár én csak 24 éves vagyok, jól emlékszem a vörösök ámokfutására. Zsigerből gyűlöltem őket, mostanra viszont a Fideszt is kb. ugyanannyira. Annyi a különbség, hogy az előbbit a munkájuk, az utóbbiakat főként a viselkedésük miatt.


Engem nem érdekel, hogy 10, vagy 20 éve történtek a dolgok. Teljesen mindegy!

Nekem az a 100%-os meggyőződésem, hogy az emberek képtelenek a változásra, aki nem látja ezt, hozzácsapódik szégyenteljes közösséghez, az vagy buta, vagy pedig maga is olyan. Esetleg serdülőkortól felnőttkorig van egy kevés változás, de strukturális semmiképp sem. Főleg nem a középkorúaknál...

2019. okt. 14. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább két Gyurcsány mint egy Orbán!
2019. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!