Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely megválasztás...

Karácsony Gergely megválasztása egyfajta segélykiáltás volt a budapestiek részéről?

Figyelt kérdés

Én éltem Budapesten 2009-től 2013-ig, egyetemi évek alatt. És most megint itt élek 1 évig a munkám miatt. Össze se lehet hasonlítani. Régebben szerettem Budapestet, de most meg már alig várom, hogy leteljen azaz egy év és ismét elköltözhessek. Borzalmas, hogy mit művelt a Fidesz azzal a várossal. Egy élhető várost teljesen élhetetlenné tett, minden szempontból.

Ez tulajdonképpen meglátszik a választásokon? Mert azért lássuk be, azon kívül hogy nem Fideszes, az ég világon semmi más "vonzó" nincsen Karácsony Gergelyben. Akár még igaz is lehet Puzsér konteója, hogy Karácsonyt az az Orbán ellenzéki jelöltje. Tehát őt jelöltette az ellenzékbe beépült tégláin keresztül, mert azt hitte, neki semmi esélye. De még így is megválasztották, annak ellenére, hogy azaz ember tényleg elég alkalmatlan.

Ez egyfajta segélykiáltás volt? Ezzel a budapestiek azt üzenték, hogy BÁRKI és BÁRMI jó, csak a Fidesz ne?


2019. okt. 14. 20:32
 1/9 Molyember ***** válasza:
80%
Valahogy úgy, és ez terjedni fog. Nézd meg, mit össze nem rettegnek itt az elvtársak, hogy csődbe megy a város, ellepik a migránsok, mindenki alkalmatlan, stb. Aranyosak. :) Karácsony az első szög a NER koporsójában, és ezt ők is tudják.
2019. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező

Mégis mi az amiben élhetetlenné tette neked Tarlós a várost? Zavarnak az új terek, utak? Hogy bővült a közlekedés, megújul a járműpark? Hogy végre felújítják a kórházakat?

Mi az ami szerinted rosszabb lett mint korábban?

2019. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerettél ott lenni akkor, mert fiatal voltál. Ma meg azért nem szeretsz, mert nem vagy annyira fiatal. Mi nincs most, ami akkor volt? Bulik? Kocsmák? Lányok? Minden van. Teljesen mindegy ki a polgármester.
2019. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Azért Budapesten a legtöbb családnak 5-6 nemzedékre visszamenően sziklaszilárd világnézeti elkötelezettsége van, bármilyen irányú is legyen az. Kéretik nem annyira hülyének nézni mindenkit, mint egy kiborított zsák krumplit, ami gurul a múlt heti hülyeség irányába szerteszét. Itt az emberek pontosan tudják, mért mennek el valakikre szavazni.
2019. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" Itt az emberek pontosan tudják, mért mennek el valakikre szavazni."

Igen.

Az, hogy jól döntenek-e amikor szavaznak, az már más kérdés.

Demszkyt is igen határozottan szavazták meg 20 éven át.

2019. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok még most sem öreg...

6 év alatt sokkal többet változott a város mint én, és sajnos negatív irányba.

2019. okt. 14. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akkor szerettem ott élni amikor tizen éves voltam a nyolcvanas évek közepétől kilencvenig. Akkor még élhető volt a város és oda mentünk a szüleimmel ahová csak akartunk és nem került csak a parkolás egy vagyonba és volt hely is. Az emberek pedig barátságosak voltak nem mint most. Ilyen nem lesz többé csak egyre rosszabb. Tökre egy berendezett és megfigyelt műváros lett Budapest.
2019. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 Már másodszor írod le hogy rosszabb lett, de nem voltál képes válaszolni, hogy MIBEN lett rosszabb.

valójában nem is tudod megmondani, ugye?

2019. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
" Az emberek kedvesek violtak" Nyilván az is Demszky érdeme volt, most meg Tarlós hibája hogy nem azok. D
2019. okt. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!