Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép nagy része...

A magyar nép nagy része egyfajta fasisztoid autokráciára vágyik?

Figyelt kérdés
A magyarok olyan szinten kedvelik ezt a politikai oldalt, mint a svédek a szociáldemokráciát?
2019. máj. 2. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Az mi a gecmaj?
2019. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2019. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
nem
2019. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyfajta hintapolitikát érzek a táradalomban.

Azt értem ezen, hogy van egy stílus, ami megy (jól-rosszul, az most mindegy), akkor épp mindig másra vágyunk, mert valamiért sosem jó az, ami van. Ha meg egy másmilyen stílus kerül előtérbe, amiben már benne van egy bizonyos mértékű durvulás, akkor megint jön a visszahőkölés, hogy megint más kell, vagy épp a régi mégiscsak jobb volt.

Szóval totál logikátlan hozzáállások vannak a dolgokhoz.

2019. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Én inkább azt vettem észre hogy itthon sokan nem is tudják merre sodródnak.

Egyszer volt egy liberális jobbközép Fidesz nevű párt és már a szélsőjobbos Salviniéknél kuncsorog hogy fogadja közéjük.

Tehát itt tartunk ma sajnos.

2019. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én néztem tegnap a sajtótájékoztatót. Orbán szövetségeseket keres a bevándorláspolitikájához, ami ésszerű és logikus, Salvini pedig azonos nézeteket vall Orbánnal a bevándorlást illetően. Ez nem jelenti azt, hogy minden más kérdésben is egyetértenek.

Orbán nem kuncsorgott semmiért, azt mondta, az a célja, hogy a Néppártban, ahová a Fidesz tartozik, a bevándorlásellenes politika legyen túlsúlyba az EP választások után. Arról, hogy mi lesz, ha mégsem az lesz, nem nyilatkozott semmit. Maradjunk az igazságnál, és azoknál, ami elhangzott.

Ami pedig a szélsőjobbot illeti, nem a Fidesz az, aki lepaktált a Jobbikkal.

2019. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!