Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent a Karácsony Gergely...

Mit jelent a Karácsony Gergelyre szavazók számára az, hogy Budapest újra "szabad lesz és zöld"? Mit vártok tőle konkrétan?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 10:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

minden f_sza lesz és jön a kánaán :D


sajnos a szint az itt kezdődik, de nem csak a Karácsonyra szavazók körében, hanem úgy általánosan elmondható a magyar választóról.


hátradől a fotelben, és azt mondja, hogy hajrá, csináld meg.


aztán eltelik 4-5 év, és megy a hőbörgés, hogy há nem lett jobb semmi.


az emberek nem tudnak azzal a ténnyel semmit se kezdeni, hogy a politikusok vannak értük és nem fordítva. igenis fel kell kelni abból a fotelből, és nem csak az X-eléssel kell támogatni azt az embert, hanem a ciklusa alatt vele együtt dolgozni a közös célokért.

2019. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Semmit nem jelent. Jól hangzó mondat, amire felfigyel a sok birka.

Azt mégsem mondhatta, hogy "de jóóóó, mától én lopok!"

2019. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek a hozzászólókkal, pont ezért is lennék kíváncsi arra, hogy akik rá szavaztak, azok pontosan miért is szavaztak rá (?🤔), vagy csak egyszerűen a Fidesz gyűlölet vezérelte őket...
2019. okt. 15. 11:01
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

A Fidesz eddig mindig azt próbálta elhitetni az emberekkel, hogy van az ország több mint kétharmada, aki fideszes, és van egy maroknyi hülye, akik ide-oda szavaznak pár kis pártra.

Karácsonyt leszarom, de ezzel a választással végre megmutattuk, hogy az orszégnak csak a fele fidesz szimpatizáns, a másik fele pedig ellenzi a gyűlöletkeltést, a riogatást, a lejáratást, az egypártrendszert.


Ez a választás nem Tarlósról, nem Karácsonyról, még csak nem is jólétről, gazdaságról szólt, hanem arról, hogy van 5.000.000 ember, akiknek nem szimpatikus amit a Fidesz a Hazánkkal tesz.

2019. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4# azért remélem a pátosztól könnyes szemeidet megtörölted, ha már elhiszed ezt a butaságot.
2019. okt. 15. 11:25
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Lesz mégtöbb búzifelvonulás.
2019. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tele leszünk migránsokkal.
2019. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom mire mondod, hogy butaság. A tavalyi választásokon darabszámra több nem fideszes szavazat volt, mint fideszes. Orbán pedig mindig azt hangoztatja, hogy többségben van az ő szavazótábora. A gyűlölethez meg elég megnézni a plakátokat, a Hír TV-t, Bayer Zsolt kb bármelyik megszólalását, stb. Ez nekem (és mint látszik még kb 5.000.000 embernek) nem szimpatikus, úgyhogy engedtessék meg, hogy szavazatommal jelezzem.


A szemem sem párás, csak egy jót röhögtem hétfő reggel, mikor megláttam az eredményeket, elképzeltem ahogy Viktor agya leolvad :) Mellesleg svájcban dolgozom, szóval különösebben nem érdekel mi lesz itt veletek :D

2019. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8# jaaaa, szóval nem érdekel, hogy mi lesz velünk!! De azért az érdekel, hogy mennyire gyűlölöd Orbán Viktort, meg a káröröm is... szép napokat ott neked Svájcban, jobb is, hogy ott vagy!
2019. okt. 15. 12:03
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem gyűlölöm, az túl sok erőfeszítés lenne. Egyszerűen egy kártékony embernek tartom, aki az országot és a nemzetet kettészakította. Szeretném, ha ez a tasli kicsit észheztérítené.


Mint mondtam ez nem Karácsonyról és Tarlósról szólt. Olyasmi ez, mint, hogy a Borkait is megválasztották a hirtelen nagyon liberálissá vált ("egy kis megcsalás, egy kis gruppen, egy kis kokain belefér") keresztény-konzervatív szavazók. A magasabb cél érdekében rá szavaztak, mi meg a magasabb cél érdekében Karácsonyra.

2019. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!