Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én gondolom csak rosszul,...

Én gondolom csak rosszul, hogy becsapta a Fidesz a győri szavazóit?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért csapta volna be? A Győriek akik Borkaira szavaztak imádják Borkait, ha a szájukba pipilne akkor is rá szavaztak volna. Teljesen mindegy, hogy Fideszes a csávó vagy nem.

Ez úgy is csak egy kis "elhajlás". Bárkivel előfordulhat, hogy egy luxusjachton k#rvázik.

2019. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gondolom nem tegnap találták ki hogy kiléptetik hanem már a választások előtt sokkal.


Tehát előre tudták a pártban hogy független lesz!

2019. okt. 15. 14:15
 3/15 anonim válasza:
89%

Első, nem Borkaira szavaztunk, hanem a fideszre.

Ezzel szemben most meg hirtelen nem fideszes? Ez nettó átverés.

És a legtöbb Győri reménykedett hogy megszavazzák és utána lemond. Ez lett volna a normális.

2019. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit csapott be rajtuk? Nem értem.
2019. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as én meg győriként azt gondolom hogy az lett volna a normális, ha nem szavaz rá senki, most rajtunk röhög fél Európa.
2019. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fideszre szavazó ismerősöm mondta:nem érdekli a botrány mert a polgármester úr is FIDESZ tag
2019. okt. 15. 14:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 Európában nem vagyok biztos, de hogy fél Magyarország az tuti.
2019. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor elmondom, győri vagyok.

Fideszes ismerőseim azt mondták, hogy azért kell most megszavazni Borkait, mert utána úgyis lemondatja a Fidesz ( nem a parttagsagrol, hanem a polgármestersegrol) és utána fel év alatt hoznak egy új, tiszta fideszes jelöltet, akivel megnyerik az időkozit.

Hat most akkor döntése el mindenki, hogy be lettek-e csapva a győri Fidesz szavazok...

2019. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8:

Ja, hozzáteszem, több olyan 70+ győrivel beszéltem már a héten, akik konkrétan nem is hallottak az egész ügyről, de állítják, hogy kizárt dolog 😆

2019. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma meg Borkai közölte hogy kitölti a mandátumát akkor mégiscsak becsapták a győri fidesz szavazókat...
2019. okt. 15. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!