Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nézi hülyének a FIDESZ...

Miért nézi hülyének a FIDESZ a szavazóit?

Figyelt kérdés

Egyfolytában csak a Sorosozás, ENSZ-ezés, Brüsszelezés megy. Nem unjátok még?

Mióta "migránsáradat" van azóta a Fidesz semmi mást nem csinál csak "védi" az országot, Miért nem fejlődik az oktatás, az utak, és az egészségügy? Nem is értem, kerítés megvan, miért adják a közTV-be fél óránként az "Állítsuk meg az ENSZ-t" reklámot, miközben családosok buknak bele a Deviza hitelbe, és kilakoltatják őket???

Külföldön is van menekült áradat, de mégis tesznek mást is, nem egyfolytában a hülyítést nyomják...

Vagy talán ezzel akarják a figyelmet elterelni a többi gondról?



2018. márc. 22. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert hülyék a szavazóik?
2018. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen mondanám mindre hogy hülyék, ismerek olyan fideszes nyugdíjas nénit aki csak a közTV-ket tudja fogni, szerencsétlen néni mit higgyen mikor csak az ellenzék lejáratása és Migráns téma van benne?
2018. márc. 22. 22:55
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Van olyan ismerős öreg néni falun, aki úgy érti, nem kell a Soros pártra szavazni. Fogalma sincs, hogy nincs itt se Soros, se pártja nincs. És minden sarkon "migráncsokat" lát. Sőt, a múltkor két részeg roma ordibált az utcán, akkor kikiabált, hogy ide nem kellenek muszlámok.
2018. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 fersk ***** válasza:
62%
Statisztikai bizonyítás alapján. :)
2018. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Jajjj dehogynem unom, régen a konyhában Kossuthot hallgattam, vannak aranyos műsorok, de én még a zsidó vallási félórát is egész el tudom viselni, ha muszáj. Ami mostanság megy, azt nem. Ha manapság bekapcsolom, jön a migránstéma és a plafonon vagyok rögtön. Úgyhogy inkább zenét hallgatok, meg se próbálkozom az rádióval.

Ősszel is ez volt, elmentem az ország túlvégébe, szerencsére utasként egy csomót aludtam is, de visszafelé már sikítani tudtam volna, ha megláttam egy Soros-plakátot.

Engem speciel elképesztően terhel s ha már hozzám akarnak szólni, más témájuk is lehetne, de lehet, hogy nem az én eszemhez méretezik ezeket vagy mit tudom én...

2018. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem a Fidesz szavazói hülyék, hanem úgy általában az összes párt gerince. Nem tudom megszámolni, hogy hány populista baromságokat nyög be az mszp vagy a jobbik is nap mint nap. Karácsony konkrétan leígéri a csillagokat is az égről.


Nézz ki az ablakon az utcára, a kocsmában fetrengő csőcselék az átlagpolgár, belőlük van a legtöbb és ez az ő szintjük.

2018. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Ezt hívják populizmusnak. Az ellenzék meg hülye mert túltolja az ellenzéki szerepet. Amíg ez így marad addig a sorosozós, migránsozós féle kampányok működni is fognak.


Ez egy nagyon egyszerű kampány, nincs túlbonyolítva, a hülye is megérti miről van szó. Lényegében olyan mintha valaki f..zt rajzolt volna a homlokodra és arról folyna a vita hogy mosd le vagy ne mosd le.

2018. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Mondj egy olyan pártot, amelyik nem nézi hülyének a szavazóit!(???)


Mivel az emberek szavazata dönt(akiknek a többségének egyébként fingja nincs a politikáról) ezért a pártok a győzelem érdekében olyan dolgokat kamuznak be, olyan módon manipulálják a csőcseléket, hogy minél többen szavazzanak rájuk. A Fidesz nagymester ebben (hatalomtechnikából lehetne tanítani a módszereiket), azért nézi hülyének az embereket, mert az emberek nagy rész tényleg hülye. Hát láthatjuk a békemenetes felvételekről az embereket, hogy a Soros kampány milyen hatékonyan átmosta az agyukat.


Erről szól a (sokak által oly nagyra tartott) demokrácia...

Orbán teljesen demokratikusan cselekszik, csak éppen kihasználja a demokrácia gyengeségeit és úgy csinál tejhatalmat magának(úgy írja a törvényt), hogy abba ne lehessen belekötni.

2018. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

"Miért nézi hülyének a FIDESZ a szavazóit?"

Én is hülyének nézem a szavazóit, ennyi közös van bennünk.

2018. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert azok
2018. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!