Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántátok már hogy Karácsony...

Megbántátok már hogy Karácsony Gergelyre szavaztatok? Beakarja vezetni a dugó díjat és a közösségi közlekedés mégsem lesz ingyenes hazudott

Figyelt kérdés

Azt mondta Karácsony Gergely hogy 14 év alatt ingyenes lesz a tömegközlekedés de hazudott mert a mostani 6 évről csak 7 évre fogja emelni a ingyeneséget.


A másik meg hogy befogja vezetetni a dugó díjat arra hivatkozva hogy sok a autó Budapesten.


Erről mi a véleményetek?

Csalódtatok benne?

Ezek szerint ő is csak egy korupt hazudós politikus akinek ha hatalom kerül a kezébe megbolondul.


Eddig nyalt mindenkinek hogy szavazzanak rá de most mindenki láthassa hogy mindent amit a kampány előtt mondod tervei mind hazugság.



2019. okt. 17. 00:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Attól még hogy bevezetik a dugó díjat attól nem lesz kevesebb autó Budapesten ugyanannyi lesz csak mindenki fizet a államnak pénzt.


Zuglót is tönkre tette karácsony Gergely most egy pár év múlva nem csak Zugló de egész Budapest úszni fog a szemétben.



Pedig már pont fejlődött a város új metrók bevásárlóközpontok stadionok épültek a útak is járhatóvá váltak eltüntek a prostituáltak és a bűnözők Józsefvárosból a 8.dik kerületből.


Tehát egy modern város kezdte bontogatni a szárnyait amit most majd a ellenzék szépen letöri ennek a városnak a szárnyait és eluralkodik a káosz.


Ti akartátok ezt hát tessék 5 éven keresztül ihatjátok a levét.

2019. okt. 17. 11:36
 12/19 anonim ***** válasza:
17%
Egyetértek veled, kedves kérdező a kibicnek semmi sem drága, csak az lesz majd a vicc, amikor öt év múlva mégis ők fognak a legjobban puffogni, hogy mi történt, meg mi nem történt Budapesten, de végül úgyis ráfogják a Fidesz-re🤔🤔
2019. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
89%
A dugódíjról népszavazás fog dönteni. És egyébként nem bántam meg,és nemhogy csalódnék benne egyre jobban biztos vagyok benne hogy ez volt a legjobb döntése a budapestieknek. És amúgy meg savanyú a szőlő vagy mi van?
2019. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Alex Fly ***** válasza:
86%

"Attól még hogy bevezetik a dugó díjat attól nem lesz kevesebb autó Budapesten ugyanannyi lesz csak mindenki fizet a államnak pénzt." -

az lehet, hogy nem lesz kevesebb az autó, de ha fizetni kell azért, hogy behajthasson a belvárosba, akkor a díjköteles övezetkben viszont jóval kisebb lesz a forgalom, ami mindenképpen sokat javít a helyzeten. És az eddigi tapasztalatok alapján ki lehet jelenteni, hogy az övezeten kívül is csillapodni fog a gépjárműforgalom...

2019. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
1-es vagyok: Nem tudom miért szavaztatok le ennyire. Én is Karácsonyra szavaztam, jobb híján, mert a fideszre semmiképp. Ettől még nem magasztalom, és fenntartom, hogy jobban teszi, ha hallgat nála okosabb emberek tanácsaira. (zuglói vagyok amúgy)
2019. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
A dugó díjat nem Győrben vezeti be a polgi? :D
2019. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

,,Attól még hogy bevezetik a dugó díjat attól nem lesz kevesebb autó Budapesten"


De kevesebb lesz, mert inkább nem fizetnek külön. Mi magyarok vagyunk az egyik legsóherabb nép, nekünk a vérünkben van a sóherság.

A vizitdíj is simán távoltartotta a csak beszélgetni vágyó nyugdíjasokat, akkor a dugódíj is távol fogja tartani a fölöslegesen autózokat.

2019. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én eleve azt tartom hülyeségnek,hogy a polgármesterek politikai színezetűek.Teljesen függetlenné kellene tenni őket,sőt még a politikai nézetüket sem engedném,hogy kinyílvánítsa. Nem azért kellene egy jelöltre,mert valamelyik párthoz tartozik,hanem azért,mert az emberek szerint hitelesnek tűnik,avagy sem.Ha tarlós és Karácsony függetlenek lettek volna, akkor is erre szavaztak volna a Budapestiek?
2019. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A dugódíj benne volt Karácsony programjában, sőt már Tarlósnak be kellett volna vezetnie.


Egyébként mi a véleményed az M0-s elkerülő autópálya díjkötelessé tételéről!


Zuglót annyira tönkre tette, hogy ismét ellenzéki nyert ott. Előtte fideszes volt, tehát nem egy baloldali fellegvárról beszélünk.


Sehol nem ígérte, hogy két hónapon belül vezeti be, egyfelől még ha nem lett volna COVID, és nem lett volna fideszes bevételmegvonás az önkormányzatoktól, akkor is a még ráér akkor számon kérni, ha öt év alatt nem teljesül, vagy kimondja, hogy nem is akarja.


Lépést tett, egy évet a nyolcból már ingyen lehet közlekedni, ezt még te is elismered, csak csúnyán fogalmazol.


Megjegyzem, az álláskeresőknek is ingyenes lett a BKV, ez is teljesült.


Orbán mennyit támadta az MSZP-t, hogy elvették a 13. havi nyugdíjat, gondoltad volna, hogy nem vezetik be azonnal, mikor nyernek?! Most se vezették be, bár nagyon mondják. 13. havi nyugdíj helyett egyszer 9000 Ft utalványt, most meg 53. heti nyugdíjat adtak.


Egy heti nyugdíjat 11 év alatt, míg a csúnya MSZP 8 év alatt adott 6 hónap, azaz fél év nyugdíjat adott potyára saját magától, és a világgazdasági válság miatt átmenetileg szüntette csak meg.


Nem csalódtál akkor az Orbánban?


Ígérték még a nyugdíj megvédését is, ami háááát a manyup-vagyon államosításával...

Ígértek államadóság alól való felszabadulást is, de az államadósság a csúcson van

Ígértek alacsony inflációt is, de most már azt mondják, hogy az a jó, ha nagy az infláció

Ígérték azt is, hogy alacsony lesz az államháztartási hiány, de ez se jött össze...


Te nem csalódtál a Fideszben?

2021. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!