Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azokon a településeken ahol...

Azokon a településeken ahol egyetlen jelölt volt, miért mentek el az emberek szavazni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha csak egyetlen szavazatot kap (mondjuk szavaz magára), akkor is így is úgy is polgármester lesz 100%-kal, mégis sok helyen sokan, több ezren elmentek szavazni. Ilyen esetben mi értelme elmenni szavazni?

2019. okt. 17. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mohácson körülbelül ezer szavazatot kapott a jelölt, és négyezer protest érvénytelen szavazatot számoltak.

De van képviselőtestület is, ott fideszes többség lett.

Az eredmény: Fél év múlva időközi választás lesz.

2019. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"az érvénytelen szavazatok nagy száma azért visszajelzés értékű"

A Fidesznek nem. A migráncsos népszavazáson is kiugróan magas volt az érvénytelen szavazatok száma (én is szándékosan érvénytelenül szavaztam, mert hülye kérdésre hülye választ), mégsem foglalkoztak vele, sőt kihozták, hogy nyertek, holott a népszavazás érvénytelen volt. Erre a Fidesz bejelentette, hogy az emberek 98%-a őket támogatta... aha, a választópolgárok megjelent 41%-ának érvényesen szavazó 88%-ának a 98%-a. Az még barátok közt is csak a választópolgárok 35%-a...

2019. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!