Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrev Klára lesz a közös...

Dobrev Klára lesz a közös ellenzéki miniszterelnök jelölt 2022-ben, vagy ezt csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 16:51
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%
Akkor itt fidesz 3/2-ed lesz, nem is 2/3...
2019. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez kicsit nagyképű kijelentés.
2019. okt. 15. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Utálom a fideszt, de amíg az MSZP és a fidesz volt a választék, akkor a fideszre szavaztam. Ha megint ez lesz a választék, megint a fideszre szavazok. (nem érdekel, hogy a DK nem MSZP, gyurcsány ez is, gyurcsány az is...)
2019. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Mekkora bukta lenne ha azt az őskommunista családból jövő nőt jelölnék, vagyis elnézést, Gyurcsányt női gúnyában. Igazából sosem szavaznék az összefogásra vagy bármelyikre külön sem de szerintem ha Dobrev lenne a miniszterelnök jelölt akkor még annak a nagy része sem szavazna rájuk aki amúgy igen. :D
2019. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted addigra még lesz ellenzék? Most, hogy bevették a fővárost, azonnal elkezdenek majd marakodni, hogy akkor melyik párt mibe ütheti bele az orrát. Bő 2,5 év alatt atomjaikra fognak hullani. Sajnos egyúttal a várost is lezüllesztik...
2019. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Dehogynem, sőt! Akkor még be lehetne dobni az "első női miniszterelnök" kártyát is a sok femcsinek...
2019. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ez kicsit nagyképű kijelentés."


Sajnos NAGYON nem. A mostani kampányban csak nem szólalt meg Gyurcsány, és elég komoly eredményt ért el az ellenzék. Ha az asszonyával együtt eltakarodnának a politikából, akkor a 2/3 simán megszüntethető lenne, ha vinnék magukkal az elvtársaikat, akkor meg leváltható lenne a fidesz. Addig nem. Ha akár Gyurcsány, akár a felesége lenne miniszterelnök-jelölt, akkor viszont örökre marad a fidesz. Kár, hogy ezt pont az érintettek képtelenek belátni.

2019. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a dologban. Ha nem hülyék, akkor csinálnak egy valódi előválasztást, ahol mindenki indulhat, minden párt felfuttathat egy jelöltet. Egyelőre biztos vagyok benne, hogy Dobrev ott lesz. Ferinek nem szabad indulnia már, és ezt szerintem megértette.

Nagyon erős lesz a momentumból Fegyőr, meg a Jobbikos Jakab Peti is (szerintem hamarosan megválasztják a párt elnökének is). Más párt és külsős ember egyelőre nem látom, hogy beleszólhat, Vona sem tér vissza.


Szóval a szavazók fognak dönteni. Pesten bevált a séma, győzött az előválasztás. Nincs kétségem afelől, hogy fogják alkalmznoi az Ogy választásokon is, eredménnyel. Ha Dobrev nyer, akkor ő fog indulni a miniszterelnöki posztért, és be fognak állni mögé az ellenzéki pártok, meg fogják hozni a kompromisszumot, ami ehhez szükséges. Az ellenzéki választók is elfogadják majd az előválasztás eredményét, és el fognak menni szavazni. Pont, mint vasárnap tették.

2019. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!