Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem méltatlan ami...

Csak szerintem méltatlan ami Tarlóssal történt?

Figyelt kérdés

Ő vitte el a balhét míg Borkai megnyerte Győrt.

Tarlós úgy járt kb mint Frodó a Gyűrük úrában vagy Havas Jon a Trónok harcában- vagyis sokkal többet érdemelt volna. Jó főpolgármester volt.


2019. okt. 17. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
A rendszerváltás óta mélyen a legszarabb főpolgármester volt. Nem méltatlan ami vele történt, én inkább úgy mondanám, hogy örüljön, hogy ennyivel megúszta, hogy békésen és demokratikusan eltávozhatott.
2019. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Jajj de rossz volt neki évtizedekig milliós fizetésből eltengődnie, most aztán megy a híd alá, mi? Na ne sajnáljuk már meg azért, mert ő nem a kůrvák seggéből szippantja a kokaint a bahamákon minden évben az állam pénzén (egyébként lehet, csak róla nem derült ki). Meg az, hogy neki nem voltak nagy személyét érintő botrányai, attól még Budapest nagy beruházásaiban mélyen érintett volt, illetve a mindenkori kormány pártjában ücsörögve nagyon sok félrenézést feltételezhetünk. Ebből a szempontból inkább azon lehet csodálkozni, hogy miért nincs még börtönben az egész politikai elittel együtt.
2019. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, mert ha ennyire szar akkor miért szavazták vissza az előttem szólók másodjára :-)

Szerintem az méltatlan hogy indították a választáson.

2019. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Miért vitte volna el ő a balhét? A főváros már 5 éve is inkább ellenzéki volt, csak a szokásos feldaraboltság miatt Tarlósé lett a többség. 5 év eltelt, Tarlós nem tudott semmi eredményt felmutatni, és most Karácsonynak is szerencséje volt, hogy összeállt az összefogás. Ez okozta Tarlós "vesztét", nem egy kis random senki horvátországi prostizása.
2019. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Miért lenne? Listáról bekerülhetett volna a közgyűlésbe, de nem vállalta. Alapból nem is akart indulni.

Ráadásul Karácsony kezdeményezte Tarlós díszpolgárává kinevezését.

2019. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a Tarlós az a fajta hagyományos értelemben vett keresztény-konzervatív polgár, úriember, aki ugyan nem fog világnézeti tömböt váltani, de már napról napra terhesebb lehet neki az efféle tyúkszarból kivirágzott Fidesz-csőcselékkel egy mondatban lenni. Nem látszik ám rajta, hogy nagyon maradni akart volna.
2019. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg ő örül a legjobban annak, hogy nem választották újra.
2019. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Jó polgármester volt, kivéve, hogy leváltotta a még jobb Vitézyt, és nem akadályozta meg a fakivágásokat, Római part elpusztítását stb.
2019. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Frodó és Havas Jon sem érdemelt többet, mindkettő egy vicc volt.
2019. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Az volt méltatlan szerintem, hogy pártérdekekből megrövidítették volna nyugdíjas éveit. Elmondta, hogy nyugadalmat akar mostmár. Talán ő is egy szorosabb eredményre számított, de összességében szerintem elégedett magával és végre pihenhet.
2019. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!