Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves győriek, miért döntötte...

Kedves győriek, miért döntöttetek úgy hogy Borkai legyen ismét a polgármester?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztam rajta, egyszerűen nem tudom megérteni a miértjét, hogy a korrupció-szexbotrány után egy ember is rászavazzon az egész városban. Az nem indok hogy az ellenzék nagyon béna volt, Glázer vagy nem mondott semmit vagy pont Borkait védte, akkor sem kellett volna Borkaira voksolni.
2019. okt. 18. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagyunk olyan képmutatóak mint ti. HA mi félretöcskölünk, akkor mástól sem várjuk el hogy másképp tegyen.

Igazad van, az ellenzék autista kirakatemberei nem zavarnak sok vizet, így nem ez volt az indok.

2019. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Egy 48%-s eredmény szerintem nem döntés, hanem csak így jött ki. 2% szavazatkülönbség alapján nem kell leírni mindenki.
2019. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az 1-eshez. A baloldal egy oyan üggyal akarta "megfogni" Borkait, amiben semmiféle korrupció nincs. - Az Audi részére felvásároltak szántóföldeket (szántóföld áron), amit később átminősítettek beépíthető területté, ide épült fel az Audi gyár. Néhány eladó valószínüleg elégedettlen, mert így magasabb értéke lett a területnek, ők azonban szántóföldet adtak el. Ugyanakkor Győr város és környéke újabb munkalehetőségekhez jutott.

Másrészt: azzal vádolták, hogy "közpénzen szórakozott", erre azonban semmi bizonyíték.

Ami viszont tény: 2007-ben az Otthon melege programhoz hasonlót indított a baloldali kormány, s erre városunkban is külön irodát nyitottak. Az általuk kijelőlt kivitelezővel elkészítettük a pályázatot. 1, 5 milliós ajánlat 50 %-át kaptam volna vissza, ha "megnyerem" . Ugyanerre a munkára kértem egy másik kivitelezőtől is árajánlatot. 575 ezerért kivállóan elvégezték a munkát.

Több ismerősöm is hasonlóan járt.

Hát többek között ezért sem szavazok a baloldalra.

2019. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány indulóból kapta a 48%-ot az az egy?
2019. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

13 évé népszerű Győrben.

1 hét alatt 60-ról 44%-ra ment le a támogatottsága. Már nem annyira közkedvelt, de ennyi bizonyítékkal 1 hét alatt ez ennyire futotta.

Ha több bizonyítékot mutatott volna az ügyvéd (pl kokós képek) akkor bukott volna.

2019. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem mutatott....
2019. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel Magyarországnak van a világon legjobb kormánya, mert megvédi a lakosságát. Hálás köszönet a Miniszterelnök Úrnak!
2019. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!