Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges látogatni egy...

Lehetséges látogatni egy országgyűlési ülést?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy minden 14. életévét betöltő magyar állampolgár jogosult arra, hogy nézőként részt vegyen az országgyűlési üléseken, azonban a weboldalon olyan információt találtam csak ezzel kapcsolatban, hogy a képviselők vendégeinek van lehetősége ún. karzatlátogatásra. Én sajnos nem ismerek egy képviselőt sem személyesen, ám szeretnék mindenképp országgyűlésen személyesen részt venni. Van rá valamilyen mód, hogy ez létrejöjjön?

2019. okt. 22. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a megadott telefonszámon próbálj meg bejelentkezni. Egyébként én is úgy hallottam, hogy a képviselők vendégei léphetnek csak be.

2019. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

"Plenáris ülésnapokon az országgyűlési képviselők vendégei az ülésterem karzatát díjmentesen látogathatják. Az Országgyűlés plenáris üléseit – általában hétfőn 13:00 órától, illetve kedden 09:00 órától – minden 14. életévét betöltött vendég karzatjeggyel látogathatja."

vagyis HA egy képviselő vendége vagy akkor INGYEN látogathatod meg az ülést, HA nem vagy az, akkor meg fizetned kell érte - karzatjegyet kell venned hozzá. Ennek ára nincs megadva a jegyáraknál, fel kell hívnod hozzá a megadott számot.

Ennyi.

2019. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!