Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek normális Hadházy...

Szerintetek normális Hadházy Ákos magatartása, méltó egy országgyűlési képviselőhöz?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 15:39
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok Fidesz szavazó, de szerintem az országgyűléshez méltatlan, amit ez az ember csinál. Szerintem az ilyen akcióval csak saját magát járatja le!
2019. okt. 21. 15:40
 2/34 A kérdező kommentje:
Aki nem tudná mai ülés napon "muszáj hazudnia, mert annyit lopott" feliratú táblát tartott a pulpitus elé, miközben Orbán Viktor beszélt. Szerintem nagyon gáz, még akkor is, ha nem kedveli Orbán Viktort!
2019. okt. 21. 15:42
 3/34 anonim ***** válasza:
42%
Anti-fideszesként mondom, hogy szerintem is méltatlan, valóban csak cirkusz volt.
2019. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%
Az méltó, hogy százmilliárdos közpénztolvajok vezetik az országot, hiszen az átlagmagyar is megmondja, hogy ha ő lenne ott, akkor ő is ezt csinálná.
2019. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
14%

Hadházi az ország lyukaszoknis pókembere a tv székházas falmászás óta.


Ez már semmiség.

2019. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem bűnözők között kár eljátszani az urat. A országgyűlés egy cirkusz, de nem ő húzta fel a sátrat, csak alkalmazkodik hozzá stílusban.
2019. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
A LÓNAK A F...ÁT
2019. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
Ahol Kövér László az etalon, ott mindenki úriember!
2019. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

"...vétkesek közt cinkos aki néma..."

Ha eljátszaná, hogy minden rendben van ma a magyar jogállamisággal, politikával, szabad sajtóval kapcsolatban, és csendben a helyén maradna, azzal csak bűnrészes lenne, és kvázi asszisztálna a korrupcióhoz.

Majd, ha a miniszterelnök hajlandó lesz a képviselők által feltett kérdésekre komoly, nem kitérő válaszokat adni, akkor majd lehet urak módjára politizálni.

2019. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
68%
Kiváló ember! Ilyen szelíden és méltóságteljesen demonstrál a Fidesz csürhe autoriter rendszerében. Bravó!
2019. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!