Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért telepített be...

A Fidesz miért telepített be 2018-ban 118 ezer migránst, amikor 3 ezer lett volna a kötelező kvóta?

Figyelt kérdés

durván ilyen 40-szeresen túlteljesítettük a kötelező EU-s betelepítési kvótát, pedig az ellen is nagyon de nagyon lázadtunk, hogy Brüsszel így megy úgy. Szó szerint plakát lázadás volt Brüsszel ellen, holott ők csak igen kevés bevándorlót erőltettek volna ránk, ahhoz képest, amennyit valójában befogadtunk.

Mi értelme volt akkor ennek a migráns ellenes szarságnak, amikor a Fidesznél nincs nagyobb migránspárt?


2019. okt. 26. 13:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
52%

"#16 Megint csak hazudsz reggel, éjjel meg este!Már nincsen kampány akkor minek vered magad itt állandóan az örökös hazugságaiddal? Tényleg lételemed lett és nélküle már egy percig sem bíród ki?"


Annyira szereted ezt a felkiáltást ez a csengőhangod is?

Cáfolj meg, ne a semmibe kiabáld hogy hazudok, feljelentések történtek az adott esetekben.

Le van írva jegyzőkönyvbe feketén fehéren !

Mindenki hazudik csak a fűrered nem?


Mivel nem képviselek semmilyen pártot így nem kampányolok senki mellett és senki ellen. Tudom te kő sötét fideszes vagy és ez van kiadva utasításba.

Mindig szánalmat keltesz bennem, borzalmas lehet saját gondolatok nélkül elv és érvtelenül ctrl+c ctrl+v vel mindenhova beköhögni mert ez a "parancs"

Ne nevettesd ki magad megint......

2019. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
42%

"A szállásukat meg a cég fizeti természetesen. Miért kell hazudni olyat hogy a mi adónkból vannak elszállásolva? "


Oké... Az xy cég kifizeti a szállását ez tény! Mit csinál a cég? Visszaigényli adójóváírásnak tehát két oldalról nézheted.


A multi adókedvezményt kap! Csak hozza befelé az ukránokat százával

A másik nem úgy nézed kedvezményt kap hanem az állam finanszírozza az államot meg az adófizetők finanszírozzák tehát velünk fizettetik ki a migránsok lakhatását.


Tessék szépen belekötni ha tudsz.

2019. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan egy kalap alá veszed a külföldi vendég munkásokat az afrikai és közel-keleti ekonómiai bevándorlókkal?
2019. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
80%

Az ukránok még hagyján,de kínaiból jön a legtöbb. Erre eddig még nem találtam érthető okot. Mert a kínai nem fog dolgozni gyárban vagy építkezésen. Nyitnak egy boltot céget,persze szlovákiában bejelentve és ott csalják meg lopják az adot meg mossák tisztára a bűncselekményekből összeharacsolt pénzt. Mert nehogymár 500 forintos póló eladásból minden második kínainak teljen 50 milliós terepjáróra.A csóróbb honfitársaikat meg rabszolgaként tartják pince varrodákban vagy prostituáltként.

Úgyhogy érthetetlen hogy minek engedik be őket egyáltalán az évi 50000 belőlük meg még érthetetlenebb.

2019. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Pedig a kecskeukránok jau emberek. Igaz hogy írni-olvasni nem tudnak magyarul, tolmács kell nekik a mindennapokban, de legalább occsó rabszolgák. Most hogy Balkáni életformát folytatnak, hát na. Há mos mi van abba.
2019. okt. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 mindentudó99 ***** válasza:
37%
Nem tudom mi bajotok? Jó küldjétek haza az ukránokat. Na és akkor szerintetek ki fog itt dolgozni mert magyar már nincs. Nem magyarok helyett hozzák őket hanem mert nincs magyar. A munkásszállókon meg természetesen magyar is lakhat ugyan úgy. Jó hogy itt fröcsögtök de akkor mondjatok jobbat mit kellene tenni hogy legyen munkaerő kellő számban. Egy munkahely se fog 400 nettót fizetni holnaptól hogy a külföldre távozott magyarok hazajöjjenek. Várom a javaslatokat. Ukránok nélkül sok cég bezárhatna aztán az ott dolgozó magyarok is elveszítenék a munkàjukat. Na mondjatok akkor megoldást.
2019. okt. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
53%

#26 Megoldást? Ők?

Gyűlölködni tudnak csak meg ellenkezni, tagadni, leszólni, mocskolni. Semmi mát. Láthattad hogy amikor nekik kellett volna megoldást találni akkor soha nem sikerült - pedig volt rá idejük nem is kevés.

2019. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
75%

26.

A vasas szakszervezet szerint július óta 10-15000 magyart bocsájtottak el a fémiparból a miatt,hogy olcsóbb ukránra lettek cserélve. Szóval ez a nincs magyar munkaerő nem igaz.

A magasan képzett magyar munkaerőre igaz csak.

2019. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
59%

26

Hogy mit kéne csinálni, nem tudom. Nem is lenne bajom az ukrán vendégmunkásokkal se, ha tényleg kellenének azok az épületek-építkezések, amikre beengedik őket dolgozni. DE azok az épületek többségükben nem magyar érdekeltségben épülnek, hanem külföldi haszon eléréséért. Nem hiszem, hogy nyakló nélkül egyszerre ennyi építkezésre lenne szükség.

Szerintem jobban kéne szervezni a munkát és a kizárólag magyaroknak szükséges építkezéseknek prioritást kellene adni.

És ugyanez a véleményem a nem európai orvosok-más magasan képzett emberek beengedésével is. ÉN MAGAM inkább várok egy időpontra, akármilyen szakorvosira is, mintsem ne magyar orvoshoz menjek. És nem hiszem, hogy egyedül vagyok. Az én körzeti orvosom vagy kardiológusom ne legyen se néger-se arab-se kínai. Rájuk a saját hazájukban van szükség, nem tisztességes dolog az eleve hátrányos helyzetben lévő országoktól elszívni a pl. orvosaikat, akiknek az ottani hiánya miatt emberek halhatnak meg ott. Inkább várok én itt a saját nemzetiségű orvosomra, és gyógyítsa az idegen az ő saját nemzetiségét. Úgy van rendben, és mindenkinek jobb.


Nem mondanám a fideszt egyelőre migránspártnak, de betonbiztos törvényi szabályozást kéne adni arra, hogy a munkásnak jöttek valóban visszamennek, vagy akár vissza is toloncolhatóak a munka végeztével.

Az esetleges közben biztosítékként beszerzett magyar nemzetiségű családtagjaikkal együtt.

Különben valóban úgy alakulhat, hogy a fidesz legjobb indulata ellenére ugyanott leszünk előbb-utóbb, mint a nyugatiak.


Ami nyugtalanít, esetleg állami szabályozás hiányát mutatja, hogy pl. nem is olyan régen a VOLT -privatizált- győri keksz és ostyagyár majdhogynem hungarikum termékének a gyártását is KITELEPÍTETTÉK Törökoszágba, és felmondtak Fehérváron azt azt termelő egységben az embereknek. Igaz csak 15-öt írtak, de akkor is, az ezután gyártott pilótakeksz törökországi lesz? Nem tudom, hogy megveszem-e, de hiányozni fog, az biztos.

Nincs, aki itthon gyártsa a pilótakekszet? A törökökre az eu árukra vonatkozó szabályok se érvényesek, akkor mi lesz a pilótakekszben? Kókuszzsír? Ki garantálja a minőséget, stb?


Viszont lehet kapni más, a pilótakekszhez hasonlónak mondott, bőven reklámozott, elismerten káros összetevőket tartalmazó vackokat. Ez is probléma.

2019. okt. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 mindentudó99 ***** válasza:
40%
#28 Hát nem tudom a bátyám a dunaújvárosi vasműben dolgozik vezetőként. Egyetlen ukrán sincs ott. Viszont állandó létszámhiány van. Egyetlen embert sem építettek le mostanság.
2019. okt. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!