Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok poénnak, ahogy...

Nem tartjátok poénnak, ahogy a fideszes kis talpnyalók odarohantak Hadházy tábláját letakarni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 18:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%

Na ezért nem fogják a szocik újra megnyerni választást, mert a képességeik kimerülnek abban, hogy csukott ajtóknak fussanak, lépcső előtt fetrengjenek a földön a kamerának pózolva, és obszcén táblákat vigyenek a Parlamentbe...


El kéne gondolkozni talán? Puzsér 100X jobb alternatíva lenne, mint bármelyik ilyen bohóc!

2019. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

#10 No, mutasd csak meg hogy miből is vetted hogy szerintem a kettő ugyanaz lenne. Alig egy mondat volt, hogy sikerült ekkora ökörségre jutnod?

A kérdésemre válasz nincs, akkor jön a baromság?

2019. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
64%

,,Ez téged kiakaszt, akkor öngyilkos lennél, hogy pl.: BAZ megyében milyen szavakat engednek meg a Fideszes politikusok"


Ezt írtam én, erre te:


,,Nosza! Idézz hasonlókat a fideszesektől a parlamentből!"


Akkor miről beszélünk?

De nézz utána miket mondot Tamás Barnabás például amivel híres lett. Egy ideig Fideszesként aludt a parlamentbe.

Putnok TVn nézd vissza a közmeghallgatásokat.

Nem, én továbbra se mondtam, hogy a parlamentbe beszélnek így, mivel ott kötelezően meg van szabva miket mondhatnak. Nem a parlament muttatja meg az igazi politikát, hanem az azon kívüli világ.

2019. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
32%
#13 Nem volt véletlen hogy a parlamentből kértem hasonlóra idézetet, mert Hadházy nem BAZ megyében nyilvánult meg ilyen alpári módon, ti mégis véditek.
2019. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
58%

"#2 "A lónak a f..zát."-ban hol az igazság?"


Igen bizony! Láttam én is hogy a kormánymédia nem írta meg azt amikor Orbán kétségbeesetten próbálta kitépni a kezéből a "Muszáj hazudnia, mert túl sokat lopott" táblát nem közölték le.


Konkrétan csak bebizonyítottad hogy egyoldalúan a pártodnak megfelelően informálódsz.


https://www.youtube.com/watch?v=YhVmtQExU4w


Egy kis információ hogy ne légy ilyen söté. Mindegy fel se fogod.

2019. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Először is Takács (43%-os barátunk) kedvéért mondom, hogy két 65%-os válaszoló is van, a "kolléga" véleményéért, eddig vele vitat...szóval vele őrjöngtél itt, én felelősséget nem vállalok, na de száz szónak is egy a vége, Arnóth Sándor "Lógni fogsz!" szerinted nem durvább "cseppet" mint Hadházy táblái, oké, oké tudom, hogy nem, csak szólok, hogy volt ilyen. Igen a parlamentben és igen lemondatták, majd 2010-ben visszatették...
2019. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"#6 Nosza! Idézz hasonlókat a fideszesektől a parlamentből!


Várom!"


Varga István, Fidesz: Jobban megbecsülnénk egymást és akkor nem lenne családon belüli erőszak (nők bántalmazásáról szóló vita)


Kövér László, Fidesz: Meddig tud ön még süllyedni az ostobaságban és a modortalanságba, MÉGIS MIT KÉPZEL MAGÁRÓL!!! (egy igaz beszéd utáni reakciója"


Orbán Viktor, Fidesz: Úgy döntöttünk együtt fogjuk folytatni és szétbas.ás helyett.....


Lázár János, Fidesz: A kormánynak az a terve, hogy a Magyar állam irányítása működése és a bürokrácia csökkentése érdekében, állami szolgáltatások színvonala javuljon egy központi kibas.ott hely lesz Magyarországon a Magyar államkincstár


Semjén Zsolt KDNP: Itt van köztünk a rendszerváltást jelképező, Lakitelki sátor, a népírók öröksége és itt van a kibas.ott hagyomány is velünk.


Tarlós István, fidesz: A te k.. anyádat


száz szám vannak ilyenek csak gondolom az m1 ed nem adta le, nyugi erről mindről videó felvétel van jól érthető hanggal.

2019. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
27%
Az lett volna poén ha Hadházynak véletlenül feldugták volna azt a zászlórudat :-D
2019. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Objektíven nézve, kiváncsi volnék, hogy a teremőröket minek tartják. Ők csak akkor avadkozhatnak be, ha verekedés lenne? Vagy ők csak a külső támadások ellen védik a termet?

Az hogy az egyik képviselő hagyja a másikat nyugodtan beszélni, ez egy alapvető viselkedési szabály. Mindenki akkor beszélhet, amikor szót kap. Táblákat, molinókat, megafont használni a parlamentben, ez nem csak kultúrálatlanság, hanem akár becsületsértés és személyes szabadság megsértésének is tekinthető. Nem beszélve a felelőtlen viselkedés társadalomra gyakorolt hosszútávú hatásairól.

2019. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

#19 Ha a teremőrökkel vetette volna el a házelnök a táblát akkor már behívták volna az ensz csapatokat a ballibek felháborodásukban, hogy itt mekkora diktatúra van meg a szólásszabadság eltiprása erőszakkal.

Szerintem Orbán arca mindent elmondott amit kellett: ez a Hadházy egy elmebeteg óvodás és megint kitalált valami marhaságot.

Itt csak az a kérdés, hogy ha Hadházytól csak ennyi telik, ráadásul megmondta hogy nem fog bejárni a parlamentbe másért csak ilyen akciók kedvéért, akkor miért is kap fizetést? Kiket is képvisel ezzel és képvisel-e ezzel egyáltalán bárkit is? Mit keres a neve még ezek után a parlamenti képviselők között?

2019. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!