Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok poénnak, ahogy...

Nem tartjátok poénnak, ahogy a fideszes kis talpnyalók odarohantak Hadházy tábláját letakarni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 18:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Takács: te tényleg túlságosan vak Fideszes vagy.

Megpróbálom elmagyarázni neked miért írtam, amit: kiakadsz azon, hogy Hadházy direkt feltartotta a lovas táblát, mert tudta azon fogtok csámcsogni, azok lesznek a címlapokon, stb.

Miközben a Fideszen belül minenhol ez a hangsúly az alap, az elfogadott (megmerném kockáztatni, ha nem tudsz alpárian beszélni, akkor nem is vesznek be a Fideszbe).

Így se érted tényleg menthetetlen vagy.

2019. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

#21 Hazudsz és hazudsz. Te kitalálsz valami hülyeséget majd ismételgeted, aztán úgy teszel mintha ez lenne a valóság. Nem az. csak azt mutatja meg hogy te mennyire nem vagy tudatában a dolgoknak.

Tedd! Csak nem értem tényleg szerelmes vagy belém, hogy nem tudsz leszakadni rólam? Mint az óvodás, akinek valami kényszere van hogy mindig belekössön a másikba történjen bármi és csináljon bármit, mert úgy odavan érte? A személyeskedés az érvek hiánya, szóval inkább ne égesd magad ilyesmivel tovább. Ha nincs érdemi reakciód arra amit írtam, akkor ne írj rá semmi. nem bonyolult dolog.

2019. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%

22: Milyen érvek hiánya ember? :D Te nem tudsz értelmezni vagy csak azokat az érveket fogadod el, amik a te igazadat adják?

Normálisan válaszoltam, leírtam a dolgokat normálisan, te nem vagy hajlandó elfogadni, csak a saját dolgaidat fújni. :D

Semmit nem írtál azokra, amiket írtam. :D

2019. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
#23 Neked ez a normális válasz? Igen furcsa elképzeléseid vannak a normalitásról. Ne köss belém, ne személyeskedj - akkor én sem teszem viszonzásképpen veled!
2019. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
58%
24: Megint ugyanott tartunk. Most se válaszolsz, másra tereled a témát. Pedig más már konkrét példákat írt neked parlamenti felszólalásokból.
2019. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nem tudsz leállni? Én kértem példát, te leírtad amit annak gondoltál. beléd kötöttem miatta? Kritizáltam vagy bármi módon próbáltam volna a válaszodba belekötni? Nem tettem. Te miért nem tudsz leszakadni rólam? Mi ez a mánia?

És nem, nem kell válaszolj.

2019. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Takács ne menj neki a "kollégának", az a 65%-os, akit te szívből gyűlölsz az nem ő, hanem én. Csak szólok. Én itt csak a 16. választ írtam.


Amúgy nm tudom feltűnt-e, hogy nem csak nekem vagy a bögyömben, ugyanis valami végtelenül ellenszenves és nagyképű alak vagy, aki még fideszhívő is, ez sajnos halmozottan hátrányos helyzetnek számít. Szinten minden kérdésnél találsz magadnak egy "játszópajtást" aki megpróbál veled vitatkozni, és gondolom feltűnt, hogy nem mi 65%-osok vagyunk az egyedüliek.

A mostani regisztrációdnak nem látszik a neve, gondolom azt hitted, csak azért vitatkoztunk veled, mert láttuk, hogy Takács Zs5 és ment a lepontozás, de nézd a Takács Zs5 reged volt 37% mikor töröltek a mostani meg 43% tehát nem azért harapunk, mert láttuk a nevet, hanem amit írsz!

Jut eszembe, te vagy vadmadár jól gondolom? A toplista alapján vadmadár rendszeres válaszoló, aki pont ugyanúgy van értékelve mint régen Takács Zs5 volt.

2019. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#27 Értékelem a mélyriport iránti igyekezetet, de veled ellentétben engem marhára nem az vezérel hogy éppen ki az aki leírt valamit, hanem hogy mit írt le. Nem figyelem a százalékát sem az illetőnek és azt sem hogy ugyanaz-e az a valaki vagy más-e mint korábban. Aki megszólított annak válaszoltam.

Az összes kérdésedre abban a pillanatban válaszolok amint ti itt mindannyian előttem megtettétek és ugyanezekre elmondtátok a válaszokat. Ugyanis semmi közöd hozzá, ahhoz sem hogy megmondjam tévedsz.

de komolyan kérdezem, valamiféle óvodás szerelem ez? Tényleg valamiféle beteges vonzalom amit nem tudsz másképpen kiélni?

Azért azt legalább látni, hogy mennyire zavar téged ha van valaki aki nem veled ért egyet és ezt le is tudja írni, el is mondja minden esetben.

Hát zavarjon csak. Tudod ezt nevezik szólás és véleményszabadságnak, bármennyire is nehéz megértened.

2019. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Értem, megkaptuk a szokásos Takács hisztit...az zavar ilyenkor, hogy régen arra voltál rohadtul büszke, hogy "bezzegazénnevemlátsziktikmeggyávákvagytok" most meg már nem is számít, hogy ki mit írt neked, nahát. Pláne, hogy akkoriban pont te követelted még tőlem is, hogy tegyem láthatóvá az enyémet. Most meg már nem számít, és meg sem akarod mondod a mostanit. :-)

Figyelj, ha egyszer neked szokásod kiteregetni a szennyest, akkor nem kéne sírni, hogy valaki számon kéri rajtad, ezt már mondtam régebben is egy másik kérdés alatt most elolvashattuk, hogy ti, hogy spóroltátok össze szülői segítséggel a lakásra a pénzt. Ez oké, de később ne rázzon a sírás, ha emlékszem rá! Ez nem neked szóló tisztelet, csak ellentétben veled figyelek a körülöttem lévő emberekre. Te meg nem. Ez mondjuk sok mindent megmagyaráz...


Jut eszembe, pont azért szóltam, mert hiába is tagadod a 22-es válaszban itt hisztériázol egy másik 65%-os válaszolónak, hogy:

"Csak nem értem tényleg szerelmes vagy belém, hogy nem tudsz leszakadni rólam? Mint az óvodás, akinek valami kényszere van hogy mindig belekössön a másikba történjen bármi és csináljon bármit, mert úgy odavan érte?"


Én feltételeztem, hogy ezt az után írtad, hogy megnézted az illető százalékát, illetve amit írt, és azt hitted "régi jó barátod" azaz én vagyok az, (egyébként így volt, csak te most előadod fellengzősen a dumát, csak senki sem hiszi el, se én, se a másik 65-ös, se senki, hiszen máskor meg nekem címzed a választ a százalékomat látva, csak most lukra futottál és szokás szerint ki akarod magyarázni) ami most nem nyert mert ez egy másik 65%-os válaszoló.



Figyelj, most hazudhatsz magadnak, csak mi értelme?

(ne ne válaszolj rá, magadnak kéne válaszolnod, nem nekem)

2019. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#29 Most komoly? Tényleg nem bírsz leszakadni rólam? Tudod hogy óvodás kor után az ilyen már nagyon égő?
2019. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!