Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretnek a magyarok...

Miért nem szeretnek a magyarok adózni?

Figyelt kérdés
Miért nem értik az emberek, hogy a befizetett adóforintjaokból épülnek a szép kórházak, terek, felújítások? Miért hiszik azth hogy az adó kidobott pénz? Ha nem adóznánk ennyit, nem fejlődne ilyen gyorsan az ország, még most is gyurcsányi szinten lennénk. Nem újulna fel ennyi kórház, köztér, vasútvonal.
2019. okt. 26. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

#9 ugye tudod, hogy pont a fenntarthatóság miatt, meg hogy ne hülyeségekre menjen el az EU szinte semmit se finanszíroz teljes egészében, kell önrész is.

Ugye tudod, hogy az EU-tól kapott pénzek közel felét külföldi cégek nyerik el.

Ugye tudod, hogy az EU-tól kapott pénzek közel harmadának megfelelő összeget mi is befizetünk az EU kasszájába.

2019. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

"ugye tudod, hogy pont a fenntarthatóság miatt, meg hogy ne hülyeségekre menjen el az EU szinte semmit se finanszíroz teljes egészében, kell önrész is."


Ahhoz képest 2004 óta ezt valahogyan sikerült Magyarországnak megcáfolnia.


Amúgy igen tudom, hogyan működik családban van, aki az egyik legnagyobb pályázatíró cégnél dolgozik. Főképpen akkor szórakoztató, mikor nagy pénzeket nyert cégek következő évre milyen meglepő, felszámolás alatt van.


"Ugye tudod, hogy az EU-tól kapott pénzek közel felét külföldi cégek nyerik el."


Nem van erre számadat?

2019. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#10 úgy látszik hogy már elavult adatokkal írtam, emlékezetből írtam hogy láttam egy oldalon ahol Belgium szerepelt első helyen Magyarország meg a harmadik volt.
2019. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezek a szarkasztikusnak szánt krdések már olyan unalmasak, legalább valami ujat találnának ki.
2019. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mert sok, mert értelmetlen, mert "nem kap érte semmit sem", mert "csak én" adózóm, stb.
2019. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Koplárovics Béci ***** válasza:

"gyurcsány után nagyon mélyről kellett indulnunk."


Ja. Gyurcsány elég mély gödörbe lökött minket. De már haladunk! Már a mi gödrünk a legmélyebb!


"Ezeket az országokat nem súlytotta gyurcsány."


Sem Orbán. Sem megvezethető szavazók.

2019. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Miert nem szeretek adozni?



Mert infartusa volt egy rokonomnak, 2 ora (!!!!!) volt mire kiert a mento (Budapest, XI. kerulet) .. elhunyt !!!


Ha korhazba megyek, barmi bajom van, legalabb 2 honap mire kapok egy 5 perces idopontot egy dokihoz, aki szuros szemmel "megvizsgal" varva a halapenzt..... majd kozli, semmi bajom..


Magadnak kell vinni kodszert a korhazba ????


Aztan a fidesz figurai Ibizara, Dubaiba jarnak k**vazni... ribiket tartanak el, nem is akarhogy lasd Bago Zoltan es tarsai ..



Te baratom nyugodtan adozz

2019. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert nem azért dolgoznak húgyérszarér az emberek, hogy Récsölék, Lölőék, Borkaiék dajdajozására, mulatozására menjen el a pénz.
2019. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezek nem csak adóforintokból épülnek. Jelentős uniós pénzek (€) vannak benne.
2019. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!