Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért próbál az összes ellenzé...

Miért próbál az összes ellenzéki szavazó Klárika mögé felsorakozni? Valóban a Gyurcsány klán irányítja az ellenzékieket?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A Fidesz ezt próbálja elhitetni valakikkel, csak nem nagyon lehet tudni végül is kivel? A fideszesek mindegy mit hisznek, úgyis a fideszre szavaznak, az ellenzékiek mindegy mit hisznek úgyis az ellenzéki összefogást akarják. Szóval kinek szól ez az ijesztegetés a gyucsány familivel azt nem igazán értem.
2019. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem próbálok, pedig ellenzéki szavazó vagyok. Most akkor ez baj a szemedben? Ha igen, miért kéne, hogy egy fityeszes véleménye érdekeljen engem ilyen témában?
2019. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
"Miért próbál az összes ellenzéki szavazó Klárika mögé felsorakozni?" Ki az a Klárika aki mögé az ÖSSZES!!! SZAVAZO probál felsorakozni? Legalábbis az önkormányzati választáson nagyon sok helyen nem sorakoztak SEMMIFÉLE Klárika mögé, megválasztották a képviselöket meg a polgármestereket. Hol vannak itt a Klárikák????
2019. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki a fene az a Klárika???
2019. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom őszi szünet van.....


Korda gyuri bácsi elvert pókerba hogy így szidod Klárikát?

2019. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom kezdesz felébredni! :D
2019. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen most mindenki elkezte védeni saját magát, viszont egyébként egy az egyben ugyanazt szokták mondani mint ő, és védeni szokták. Ha Klárikát emlegetem különösebben szeretnek nekem esni. Valahol mélyen él bennük a Gyurcsány nosztalgia, amelyet a "független" ellenzéki sajtó gerjeszt bennük a hazugságaival. Nagyrészt fiatalok, vagy feledékeny idős bácsik és nénik. A tény az hogy az ellenzéki térfélen aki szemetszúr Gyurcsány-Dobrev maffiának azt azonnal kivégzik az ellenzéki "független" médiumok. Persze ha nyerésre áll, akkor be állnak a háta mögé hiába hátráltak ki előtte!
2019. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!