Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány százaléknyi...

Szerintetek hány százaléknyi szavazó szavaz azért a Fideszre, mert nem tud róla, hogy Gyurcsány már kilépett az MSzP-ből?

Figyelt kérdés

A kérdést nem viccnek szánom. Az jutott eszembe, hogy lehetnek olyanok, akik nem hallották vagy elfelejtették, hogy Gyurcsány kilépett az MSzP-ből és amikor látják a TV-ben, vagy olvasnak róla, automatikusan az MSzP-hez társítják és ezért szavaznak a Fideszre.


Szerintetek mennyire jelentős tényező lehet ez?

Tudtok mondani hasonló érdekességeket/furcsaságokat, amik befolyásolhatják egy szavazás végeredményét?



2014. dec. 22. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenről szerintem szó sincs, vagy ha van is, akkor nagyon kevés, és az minden pártba jelen van.
2014. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Fidesz szempontjából szerintem nem volt jelentősége Gyurcsány kilépésének az MSZP-ből.


Olyanok biztos voltak, akik azért nem szavaztak az MSZP-re, mert Gyurcsányékkal azonosították. Mivel az MSZP-DK közös listán, pártszövetségben indult a régi arcokkal, így a belső átalakulások ellenére sokan úgy vélték, hogy valójában nem történt semmi változás, ugyanott folytatnák, mint ahol abbahagyták.

2014. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyire nem befolyásolta a dolgot.
2014. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az mszp mindig egyenlő lesz Gyurcsi-Murcsi Fletóval, a svájci bankokban elhelyezett száz-milliárdjaival, azzal a k*#va országgal ahonnan el lehet menni, nem értem ki az a szenilis vén ....... aki még az mszp-re szavaz, nem értem


cseppet sem számít nekik az unokáik sorsa?

2014. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 Tudsz hasonló példát mondani más pártok esetében?


#2 Ezt részben alátámaszthatja az is, hogy a mostani Fidesz gyengülés sem járt együtt az ellenzék erősödésével. Tehát mintha lenne két tábor, akik nagyon utálják egymást, és még ha nagyon nem is értenek egyet valamivel, akkor sem pártolnak át az ellenfélhez, csak passzívvá válnak, vagy esetleg a kisebb pártok közül választanak.


#3 Akkor megnyugodtam!

2014. dec. 22. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én azt nem értem, hogy miért pont a Fideszes szavazótábort emeled ki.

2014. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Mert az a legperverzebb.
2014. dec. 22. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt megesküszöm neked, hogy az emberek legalább harmada nem tudná megmondani, hogy mely pártok vannak az Országgyűlésben.
2014. dec. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kilépett? Akkor miért b*szogatja még mindig az MSZP-t, ha már nincs ott? Mert nem bírja ki?

Szeressük a Gyurcsányt nagyon - mondják a Fidesz szavazók.

2014. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!