Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány ferencné jelenleg...

Gyurcsány ferencné jelenleg mit csinál? Brüszelben van?

Figyelt kérdés
Nem hallani róla semmit,az uníoba van?

2019. okt. 28. 10:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%

"De gyúrcsány felesége,ezért magyarul gyurcsány ferencné a tisztes neve."


Szomorúan olvasom amikor a magad fajta "nemzetinek" tartja magát, de az anyanyelvén se tud írni. (Amennyiben te is bevásároltad magad letelepedési kötvénnyel elnézést kérek a migráns formádtól)


"De"-vel nem kezdünk mondatot! (kivéve a parasztlandiak)

"gyúrcsány-gyurcsány" Gyurcsány így írják helyesen, tulajdonnevet nem kisbetűvel írunk. (tudod Magyar helyesírás alapszabálya)(rövid "u" nem hosszú)

"Ferenc" ugyancsak tulajdonnév


Nem kell felvennie a férj vezetéknevét ez egy maradi szokás a földesúri korszakból amikor tulajdon volt a nő és nem partner.


Látom már minden Fidelitasz tagot bevetnek a lejáratásba, ennyire tele a gatya?


Addig ne nevezd kérlek magad Magyarnak amíg nem tudsz a saját nyelveden.

2019. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

11

Bagoly mondja verébnek. Te angol nyelvterületről fogalmazol, érezni a fordítást.


Egyébként a Gyurcsány felesége, az 56-os Apró unokája -és ez csak magyar félről- nem tétlenkedik, most éppen a második magyar jelölt ellen is aknamunkát folytat.

DE -mert igenis lehet, szabad és stílusértéke is van a "de"-vel kezdésnek-; van az aknamunkának, az aknáknak néhány veszélyes tulajdonsága is, szerencsére. És előbb-utóbb működik is.

2019. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

"11


Bagoly mondja verébnek. Te angol nyelvterületről fogalmazol, érezni a fordítást."


Ritka értelmi fogyatékos vagy, annyira angol nyelvterületről származom hogy 200+ éve betelepült sváb felmenőim vannak.

48-as szabadságharcban hunyt el nem egy felmenőm.

56-os forradalomban a Mecseki Láthatatlanokat erősítette 2 felmenőm.

A 2 világégésben nem egy! felmenőm vesztette életét.


Nagyapádnál régebbi felmenőddel tisztában sem vagy de te nevezel engem "angolnak"

Szánalmas vagdalózó vergődés, és vádaskodás.

2019. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

13

Nem mondtalak "angol"-nak.

Azt mondtam, hogy angol nyelvterületről írsz. Ami sajnos manapság még Mo-on is lehet, de tudod ezt te nagyon jól.

Hogy én meddig vezetem vissza az őseimet, az az én dolgom, de hogy te szégyene vagy a tieidnek, az hótziher.


Gyurcsány felesége is visszavezetheti az őseit néhány generációra Mo-on, és az ő ősei még büszkék is a leszármazottjukra. Hogy Brüsszelben is azt szolgálja, amit ők egykoron. Áskálódik a nép ellen, amin élősködik.

2019. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Na akkor az én rokonaim is harcoltak az első,második világháborúban,56-ban,a tanácsköztársaság ellen de még a románok ellen is,dédapám vitéz volt,tehát az én rokonaim a vörösök ellen harcolnak mióta van bolsevizmus.


De gyurcsány ferencné a bolsevikok legrosszabb kiadása,ezért kérdem most hol áskálodik ellenük.

2019. okt. 28. 17:47
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"De gyurcsány ferencné a bolsevikok legrosszabb kiadása,ezért kérdem most hol áskálodik ellenük."


Hol és mit áskálódik?

Még egyetlen negatív dolgot nem tett. Ja hát ha fáj a fidesznek azt csinálják vele amit az emútkilencévbe ők csináltak......

2019. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az uniós parlamentbe miníg a magyar nép ellen szavaz a momentumos bandával,mert annyira korlátolt hogy nem fogja fel nincs fidesz odakin csak magyar
2019. okt. 28. 17:55
 18/19 anonim ***** válasza:
És ha a orbánék hasznát veszik akkor nem hazaáruló?
2019. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

"Az uniós parlamentbe miníg a magyar nép ellen szavaz a momentumos bandával,mert annyira korlátolt hogy nem fogja fel nincs fidesz odakin csak magyar

"


Ahaa, amikor ugyan ezt tette a fidesz SŐT követelte Magyarországtól vonjon meg az EU minden forintot akkor ő "hazafi" volt?


Furcsa dolog Orbán azért próbálja bírálni az ellenségképeit amit ő megtett nem is egyszer.

2019. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!