Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesznek 9 év nem...

Ha a Fidesznek 9 év nem elegendő ahhoz, hogy alapvető dolgokat rendbe tegyen (köz/felsőoktatás, lakhatás, egészségügy), akkor hány évtized kell nekik ahhoz, hogy valamit fel tudjanak mutatni, a lopáson kívül?

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Mivel egyre lejjebb megy az ország minden nemzetközi mérés alapján így SOHA!


Gondolj bele.... 30 éve politikus, ebből 13 évig volt miniszterelnök.

A vagyonnyilatkozata szerint tartozásai vannak.

Hogy a viharba tudna rendbe rakni egy országot a kisztitkár amikor még a saját háztartásában kedvező feltételek mellett is csak adóssága van?


Na ugye! SEHOGY!

2019. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Alapvetően ott a baj, hogy a magyarok 90%-ának nincs igénye a szabad választásra, amit pl. oktatás, az egészségügy, a nyugdíjbiztosítás magánkézbe adása jelentene, helyette jó nekik az állami, amit legalább lehet szidni... Amíg ez a mentalitás ennyire tömeges, addig nincs esély változásra, senki nem fog ilyen programmal indulni, mert alig kapna szavazatot.
2019. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Hamis az alapfeltételezés. Orbán 9 év alatt rendbe tette a számára legalapvetőbb dolgokat: ő lett az ország legvagyonosabb embere.... Mint hallottuk egyes képviselőktől: az is hülye, aki egy év alatt nem tud 100 milliót összeszedni. Nyilván nem sok a hülye, tehát sok fideszes összeszedte. Vagyis a számukra alapvető dolgokat már rendbe tették. Ha a kérdező ezzel nem elégedett, akkor miért rájuk szavazott ő vagy a rokonsága vagy a baráti köre ?
2019. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Mi a gond az oktatással?
2019. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

#1 "Hogy a viharba tudna rendbe rakni egy országot a kisztitkár "

Le vagy maradva 9 évvel. Gyurcsányod már nem miniszterelnök, sőt még a párttársa sem az.

de igazad van, a kisz-titkár gyurcsány tényleg tök tehetségtelen volt, azonnal romlásnak indult minden amihez hozzáért. Csak kérdés, hogy mennyire vagy ostoba ha ezt tudod és mégis arra a moslék koalícióra szavaztál aminek gyurcsány a főkolomposa?

2019. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
#2 Alapvetően ott a baj, hogy a hozzád hasonlók csak fikázni tudnak - persze csak ha nem nekik tetsző politikusok irányítanak. nem nagyon hallottam hogy vertétek volna az asztalt az egészségügy vagy az oktatás szinvonala miatt 2010 előtt, pedig a drasztikus romlás akkor ment ezerrel.
2019. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

"Le vagy maradva 9 évvel. Gyurcsányod már nem miniszterelnök, sőt még a párttársa sem az."


Imádom a kis buta formád, hűen tükrözöd a fidesz szavazót.

Neked orbán-gyurcsány létezik csak.


Orbán kisztitkár elvtársról beszéltem , tudod mielőtt Soros ösztöndíjért írta a könyörgő levelet, mielőtt a liberális internacionálé alelnöke lett, mielőtt az első orbánkormány szétlopta az országot.

2019. okt. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ahogy többször írtam már neked: ne hazudj! Ahogyan azt is többször leírtam már, hogy Orbán a KÖZÉPISKOLÁBAN VOLT CSAK KISZES!

Nem nevezheted kisz-titkárnak, amikor csak iskolás diák vezető volt az akkor egyedüliként létező diák szervezetnek kizárólag az iskolai részében. Egy mai DÖK vezetőt, diák önkormányzati vezetőt sem teszel egyenrangúvá egy momentumos vagy akár fideszes politikussal remélem, mert pont ilyen baromság lenne.

Ezzel szemben gyurcsányod még 30 évesen, a rendszerváltáskor is az országos KISZ egyik vezetője volt, ő valóban kisz-titkár volt.

2019. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Orbán a KÖZÉPISKOLÁBAN VOLT CSAK KISZES!"


Értem én előbb megszűnt a rendszer minthogy magasabbra lépett volna. Kisztitkár hiába mosdatod.


"Ezzel szemben gyurcsányod még 30 évesen,"

Szövegértés látom még mindig nem megy, saját magamat idézem (tudod amire reagáltál)

"Imádom a kis buta formád, hűen tükrözöd a fidesz szavazót.

Neked orbán-gyurcsány létezik csak."


Ha ebből nem érted mit mondok szerintem ne nagyon akarj politizálni mivel egy szimpla szöveg megértése is kihívásokat támaszt az értelmi szintednek.


A mai fiatalok fele funkcionális analfabéta, kitűnő példa vagy rá......

2019. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egészségügy nagyon is jó, van egy csomó öreg nyugger, akik még mindig itt sompolyognak, ha olyan rossz lenne, ők már nem élnének.
2019. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!