Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy külföldön...

Miért mondják, hogy külföldön nem szeretik a magyarokat, amikor Magyarországon meg egyenesen gyűlölik a külföldieket?

Figyelt kérdés

Ha gyűlölködésről van szó akkor mi nagy bajnokok vagyunk, akár világ szinten is. Aminek van alapja, de ne szaladjunk ennyire előre.

Természetesen külföldön is van egy réteg aki ellenszenvet érez a külföldről betelepedők iránt, mivel univerzálisan mindenhol igaz, hogy a bevándorlók felnyomják az árakat és csökkentik a béreket. Sőt nem csak a bevándorlók, te is, én is, akárhol laksz vagy akárhova költözöl, a hely ahol élsz rosszul jár veled, mert laksz valahol és munkaerő vagy, ezért a lakásárakat felfele tolod, a helyi munkabéreket meg lefele, akárhol is élsz a világban. Ez azoknak rossz akik albérletben laknak vagy nincs hasznuk belőled, pl. nem vendéglátóipari vállalkozók, hanem alkalmazottak. Mert versenyzel velük a lakhatásért és a munkáért.

De mi magyarok ennél sokkal tovább mentünk. Mi nem csak a külföldieket utáljuk, hanem a határon túli magyarokat is meg az ország más részén élő magyarokat is. Ejj milyen sok budapestit ismerek aki utálja a vidékieket. Mivel rengeteg vidéki felköltözött Pestre ezért jól felnyomták a lakás/albérletárakat, ezért nem tudnak külön költözni a szüleiktől 30-40 évesen sem. És ez fordítva is igaz, ismerek olyan vidékit is aki Pesten él de utálja az eredeti pesti magyarokat és nem is áll szóba velük, csak szintén bevándorolt magyarokkal. De ugyanez a helyzet pl. Sopronban is, egy echte soproni az is hogy utálja már a sok kelet-magyarországit aki odatolakodott, hogy járhasson ki Ausztriába mosogatni. Egy 60 ezres városban élnek már 120-an, óriási a zsúfoltság, a lakáshiány és a munkahelyek száma sem végtelen Burgenlandon.

Tehát mi magyarok még egymást is utáljuk, nem hogy a külföldieket. A magyar utálja a magyart. Ezért mondom én, hogy gyűlölködésben mi egy világbajnok nemzet vagyunk. Akkor mégis miért zavarja az egyeseket, hogy (egy szűk réteg) nem kedveli őket Nyugat-Európában?


2019. okt. 30. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez a hét "Elgurult a gyógyszer" kérdése.
2019. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
1-hez+1 De meg kell hagyni, hogy az a néhány ember itt a gyakorin, aki állandóan a magyar gyűlölködésről ír, változatosan tálalja a hányását. Össze kéne jönniük egy magyargyűlölő vacsorára
2019. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én mindenkit utálok, nemzetiségtől függetlenül!

még magamat is!

2019. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ne vonj le abból messzemenő következtetéseket, hogy téged mindenki útál!
2019. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lázár Jánossal is pont ez volt a helyzet, ő is pár hónap alatt 10 évet "öregedett", főleg a bécsi melója tett be neki amit már ő maga sem bírt elviselni lelkileg, és beleőszült.

Valami hasonló isteni beavatkozás van most Orbán esetében is, vénül mint egy szar. Remélem a halál keze, a Párkák hamarosan elvágják az életfonalát, mint a Herkulules című rajzfilmben.

2019. okt. 30. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

"Ejj milyen sok budapestit ismerek aki utálja a vidékieket."


Érdekes, én állandóan a falusiaktól hallom a fröcsögést a semmirevaló, nemdógozó, lusta, tápos városiakkal kapcsolatban.

2019. okt. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja ezt észrevettem ezeken én is,hogy tök gyorsan öregszenek.

Valami oka biztos van.

Szerintem sok a stressz,mert sárosak,és ez szépen rövidíti az élet idejüket.

Én az ő helyükben,mikor már elég pénzt összeharácsoltam,elmennék szépen nyugdíjba,és no stressz,jöhet a pihi,meg a nyaralás.


Bár ha valaki nagyon sáros,az még évekkel később se lehet nyugodt,mert fél,hogy valahol szimatot fognak,és borul a bili,azt jön a böri..

2019. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!