Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter miért beszél...

Jakab Péter miért beszél ilyen lekezelő hangnemben Gyurcsány Ferencről? Az ilyen ellenzékinek nincs helye

Figyelt kérdés

Én eddig szimpatizáltam ezzel az emberrel, mert szókimondó, és tényleg rávilágít az ország lakosainak a problémáira, nem hazudozik és nem beszél mellé, hanem egyenesen a pofájába mondja mindenkinek az igazságot. Az igazságot ami néha fáj is.

De ezzel a mai beszólásával (még ha igaz is), nem tudok azonosulni. Gyurcsányt is rossz színben tüntette fel. Valami olyasmit mondott Orbánnak, hogy "az ország szempontjából tök mind1, hogy önök lopnak Lölőkével vagy Gyurcsány"

Ezzel egy kalap alá vette Gyurcsányt, az ellenzéki összefogás vezetőjét, a jelenlegi valóban rossz kormánnyal. Egyrészt milyen ellenzéki az ilyen? Másrészt ez nem is igaz. Gyurcsány nem lopott, egy becsületes, törekvő, a népnek jót akaró miniszterelnök volt az ő idejében, nem tehetett róla hogy jött a gazdasági világválság.

Ezek után hogy tudtok néztek Jakab Péterre?


2019. okt. 30. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta Gyurcsány az összefogás vezetője? Oké hogy minden fideszes lap ezt bizonygatja 0-24, de azért ne higgyünk már el mindent. Gyurcsányt meg gondolom Soros irányítja a háttérből...


Amúgy nem igazán érdekel hogy Jakab kiről mit gondol. Az érdekel hogy az összefogás maradjon meg, erősödjön és legyen belőle egy kormányváltó erő. Ha ezek a beszólások beleférnek akkor nem bánom, ha meg nem férnek, úgy is megbeszélik egymás közt a pártok.

2019. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
83%

"nem hazudozik és nem beszél mellé, [...] mondja mindenkinek az igazságot. Az igazságot ami néha fáj is."

"Másrészt ez nem is igaz. Gyurcsány nem lopott, egy becsületes, törekvő, a népnek jót akaró miniszterelnök volt az ő idejében"


Ezt a feloldhatatlan ellentétet nem tudom mire vélni. A DK-s bérkommentelők ilyen időszakban pótlékot kapnak amúgy?

2019. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: Igen!

Unod már az unalmas plakátokat, amik rengeteg pénzt emésztenek fel és csak a felét lehet ellopni?

Fogadj fel engem!

Az interneten terjesztem pártodat, csekély összegért cserébe: te is jól jársz, én is jól járok...Mire vársz?

2019. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szandekos trollkerdes. Hatareset, de a vegen lebukott :D Mindenesetre ugyes.
2019. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változnak az idők.. :D
2020. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!