Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc régen miért...

Gyurcsány Ferenc régen miért nem volt olyan feszült amikor Putyin elnök úrral találkozott? Orbán mindig feszeng Putyin mellett, Gyurcsány meg vacsorázott is vele.

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc karakánabb vezető volt?
2019. okt. 31. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Némi alkohollal feloldotta a feszültséget.
2019. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Gyurcsók nem volt alapból depressziós skizó elmebeteg, mint Orbitron.
2019. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Orbi érzi, hogy megvezetik, de nem mer visszapofázni, inkább hazaviszi a kötelező projektből amit csak tud.
2019. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy most is sportos vénember mellett miért is ne feszengene ? Orbán már a 2. emeletre nem bír felmenni lihegés nélkül. Gyurcsány meg a magasra nőtt emberek fennhéjázásával tekint a kis porbafingókra.
2019. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem volt akkora csicskája Gyurcsány Putyinnak, mint Orbán. Meg ahogy előttem is írták paranoid skizó is.
2019. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem feszengenél mentorod és példaképed előtt, ha nagyritkán találkozhatnál vele?
2019. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Takonyra verné az a vénember orbánt, de lehet be is ijjesztette 4 szemközt, és fosik. Gyurcsánnyal én a metrón találkoztam. Orbán azért ki nem mer merészkedni a fészkéből az emberek közé....
2019. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!