Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható valami jó lépés a...

Árokpart kérdése:

Várható valami jó lépés a kormány akciótervétől amit be fog várhatóan jelenteni?

Figyelt kérdés
Vagyis milyen típusú intézkedések várhatóak. Vajon várhatóak e olyan lépések aminek következtében a 2020-as év egy viszonylag kellemesebb év lesz az összlakosság számára. Milyen akár esetleg népszerűtlenebb intézkedést kellene hozni ahhoz, hogy a gazdaságunk még jobban beinduljon olyan módon, hogy hasonlóan mint pl. 2009-ben még nagyon rossz volt a gazdaság, Bajnainak köszönhetően 2010 nyarára már viszonylag jól éltünk. Hasonló típusú intézkedést vajon hoz e a mostani kormány amitől hasonló helyzet állna elő 2020-ra 2019-hez tehát az idei évhez képest ugyanúgy mint 2010-ben 2009-hez képest. Kicsit kacifántosan fogalmaztam meg a kérdést, de remélem sokan értik azért. Beindulhat e 2020-21-ben hasonló életszínvonalemelkedés mint amilyen 2010-11-ben 2009-hez képest. Köszönöm ha esetleg valaki válaszol.
2019. okt. 31. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Várható: Kilopják a szemed.
2019. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a szakértők szerint már nagyon érik egy világgazdasági recesszió, ezért ne is reménykedj.
2019. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ettől a kúrmánytól jó intézkedést még a 9 év alatt nem láttam, szóval nem valószínű. Azaz NEKIK jó intézkedést azt fognak hozni, de az átlagember számára jót, azt nem.


A kúrmány szemében csak akkor érsz valamit, ha gyártasz nekik 3 gyereket, egyébként kuss a neved.

2019. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!