Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek vagy az ellenzékne...

A Fidesznek vagy az ellenzéknek fog kedvezni Budapest gyengülése?

Figyelt kérdés
Karácsony már Zuglóban is megmutatta mire képes, most Gyurcsány embereit megtéve a fontos poziciókba túl jó dolgok nem várhatóak.. tehát ha most megáll a fejlődés, talán még visszafejlődés is elindul azt ki tudja magyarázni úgy az ellenzék, hogy ez is a Fidesz hibája (hiába ellenzékiek vezetik a várost) vagy a főpolgármester Karácsonyt és ellenzéki brigádját fogják okolni az emberek?
2019. nov. 2. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Karácsony Gergely ciki és alkalmatlan, szánalmas és Tarlós utcahosszal fogja megnyerni a főpolgármester választást és nincs főpolgármester váltó hangulat és a kerületek többségében is Fidesz fölény várható.


ugye, ezt mind tudjuk? Tudjuk?

2019. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nyugodj bele a dolgokba kérdező, ezt ti csúnyán elbuktátok Budapesten, öröm volt nézni azt a sok meghökkent arcot a fidesz soraiban a választás estélyén.

Egyébként ne izgult, a NER-nél nagyobb maffia még nem volt, és reméljük nem is lesz az országban. Ehhez a sáskajáráshoz képest Gyurcsányék semmik se voltak.

2019. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a másodikkal. Én is Karácsonyra szavaztam, de azért nézzük meg, mi lesz itt 3 év múlva. Nagyon remélem, hogy tényleg fognak tudni mutatni valamit.


Off: nem vagyok egy nyelvtannáci, de kérlek... "estélyén" << ez egy picit fájt :D

2019. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megesik, ha lázasan megfáza fórumozik az ember :)
2019. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"A Fidesznek vagy az ellenzéknek fog kedvezni Budapest gyengülése?"

Egyiknek sem, de a legrosszabb a budapestieknek lesz.

A kérdés az, hogy 2022-ben a szavazók hogyan fogják értékelni, megint elhiszik-e az ellenzéki meséket, hogy minden a fidesz hibája, ahogy 2006-ban történt, vagy észbe kapnak és máshová szavaznak mint 2010-ben.

Budapest erősödése sem annak kedvezett aki erősítette a várost, a gyengülése sem feltétlen azt gyengíti majd aki okozza.

2019. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

#4: Oh, jobbulást.


#5: Kérlek, válaszolj még a politikai kérdésekre, mindenhova minél többet, mert nagyon szórakoztató, és szeretek nevetni. :) Ha megnyitom a 888-at, az Origo-t, vagy megnézem az M1 híradóját, tudom, hogy csak a sok pénzért csinálják, de az igazi Hős Hazafiak névtelenül, anyagi ellentételezés nélkül is kiállnak A Nemzet mellett! Csak így tovább, hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

2019. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Milyen fejlesztések? Jaaa... azok, amikre senkinek sincs szüksége, de a főnemesek zsebét azért lehet tömni velük közpénzből? Kösz, jobb ha nincs "fejlesztés".
2019. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 Látom sem érdemi véleményed, sem értelmes kritikád nincsen. Nagyon rossz lehet a te életed. Hát, ez van, így jártál.
2019. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8, más helyeken bőven kifejtettem a véleményemet, és miért az a véleményem, ami. Köszi, puszi.
2019. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!