Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti és ellenzéki...

A kormánypárti és ellenzéki (országgyűlési) képviselők kamerán kívül is magázódnak egymással?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban igen.
2019. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább tegeződnek.


Pl. konkrétan ismertem egy embert, aki 1990-94 között országgyűlési képviselő volt az ellenzéki SzDSz színeiben (nem Tölgyessy Péterről van szó). Ő konkrétan tegeződött az akkori MDF-es miniszterelnökkel, Antall Józseffel.

2019. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom valakik igen, valakik nem.
2019. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem, ezt hidd el. Ezek az emberek munkatársak. Horn Gábor mesélte (segítek SZDSZ-es volt), hogy őt minden mocsoknak elmondta például Torgyán a felszólalásaiban, sajtóba itt-ott,de amikor meg nem voltak kamerák, nem egyszer leültek dumálni, meg jött oda hozzá Torgyán, hogy "Gabikám hogy vagy? Mesélj mi van a gyerekekkel!"
2019. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos, az "életérzés" nem jön át, 1996-ban születtem, és a 2006-os öszödi beszéd után minimálisan, 2010 óta pedig rendesen követem a politikát, és az elmúlt 9 évben alakult ki a politikai nézetem, és a véleményem. Mindenesetre köszönöm a válaszokat. Tehát simán lehetséges, hogy Hadházy Ákos odamegy Németh Szilárdhoz, és megkérdezi, hogy Szilikém hogy ízlett a szalonna amit unokatesómék küldtek? :D
2019. nov. 2. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Az országgyűlésben házirendi szabályt képezi hogy nem tegezhetik egymást
2019. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kamerán kívül meg lehet hogy viktor meg feri is puszipajtások.
2019. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez ostobaság!

Maximum azt írhatják elő, hogy a felszólásban nem tegezhetik, akit megszólítottak.

Nehogy már a folyosón vagy a büfében, ha megbeszélnek valamit, akkor előírják nekik, hogyan szólítsák meg a másikat.

2019. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván Piros Kalapács is úgy értette, hogy az ülésteremben kell magázódniuk.

Egyébként én is tudok több olyan esetről, amikor kedélyesen elbeszélgetnek egymással (természetesen tegeződve), mint két jóbarát, de nyilván vannak olyanok is, akik egy kanál vízben megfojtanák a másikat, és nem nagyon beszélnek egymással. Ha mégis, akkor viszont lehet, hogy ők is tegeződnek.

2019. nov. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Változó.

De ha én találkozom egy bunkó képviselővel, aki letegez engem, én is gond nélkül letegezem őt. Az etikett szerint ez a letegezés a tegezés felajánlása, amit illetlenség visszautasítani.

Engem egy fideszes hájas tolvaj ne tegezzen le.

2022. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!