Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán első bukása után "megtan...

Orbán első bukása után "megtanulta a leckét", ma már tudja, hogy hogy kell hatalomban maradni. Gyurcsány ha visszatérne, miben lenne más, mint régen?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy kommunista soha nem változik,ott folytatná ahol abbahagyta.El..tuk,..hazudtunk reggel,éjjel,éjjel meg este.
2019. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A híres mondás szerint az okos ember tanul a saját hibáiból, a bölcs meg a mások hibáiból tanul, A hülye meg semmiből sem tanul, üt vág mint a bolondóra, Harcol minden ellen, hazugságokkal tömi a környezetét, lop csal hazudik és hatalom mániás.
2019. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

"Gyurcsány ha visszatérne, miben lenne más, mint régen?"

semmiben, csak ő is ügyesebben csinálná.

Orbán is és gyurcsány is ugyanazt teszi most is mint korábban. A különbség annyi, hogy Orbán korában is jól és jót csinált, gyurcsány meg korábban is csak hazudott reggel, éjjel meg este.

A különbség olyan, mint a jól tanuló diák meg a csaló diák között, akik mindketten megbuknak egy vizsgán. A jól tanuló előtte is tanult és utána is tanulni fog, csak nem követi el még egyszer azt a hibáját ami miatt nem sikerült az a vizsgája. A csaló diák meg ugyanúgy csalni fog legközelebb is, csak megpróbál többet és ügyesebben csalni. Gyurcsánytól nem várhatsz mást mint ami a lényege, hazugságot, csalást meg átverést, csak közben még a kígyók is kígyóznak majd nála a legnagyobb prímszámok körül.

2019. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

"Orbán is és gyurcsány is ugyanazt teszi most is mint korábban. A különbség annyi, hogy Orbán korában is jól és jót csinált, gyurcsány meg korábban is csak hazudott reggel, éjjel meg este."


Imádom ezeket az aranyköpéseidet.

Így hogy már 16 éves vagy és az Orbán rezsim adta ki a tantervet külön oktatják hogy "Orbán nagybetű, Gyurcsány kisbetű?"

Vagy ezt a Helirogán adta ki mikor mentél a propaganda minisztériumba az aktuális pártutasításokért?

Vagy 2 halott csecsemős vicc között ezt tanítják a fidelitaszba?


Itt a gond a társadalommal! Buta és sötét, két világot látnak "Orbán-Gyurcsány" más nem létezik számukra mert azt már nem tudnák felfogni a korlátolt gondolkodásukkal.

2019. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Tudom te nem tanulni jártál az iskolába, de azért gondolom dereng olyasmi hogy hogy kötelező olvasmányok. Közülük a Légy jó mindhalálig-ot ajánlanám figyelmedbe, elolvashatnád legalább egyszer. Talán akkor felrémlen benned mit is jelent ha valakinek a nevét szándékosan kisbetűvel írják.

De tudom túl sokat várok el vele hogy ismerj magyar irodalmi műveket is. Az hogy tudsz írni olvasni, a 444-hez elég neked.

2019. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4.es



""Buta és sötét, két világot látnak "Orbán-Gyurcsány" más nem létezik számukra""


Látom nem vagy túl okos. nem csak ez a két ember létezik, de a kérdés őrájuk irányult.

2019. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt a hazudtunk éjjel nappal dolgot a fidesz vágta össze. Nem nekünk hazudtak hanem az unionak hogy támogatást kapjon az ország, ezt mondja a beszédben, inkább nézd meg a teljeset. Annyira bevált az a kivágott rész hogy a mai napig azt hiszik az emberek.. Ettől fūggetlenül nem képviselem egyik oldalt se, elsősorban csak magukkal törődnek. Nem tudjuk milyen lenne mert nem tért vissza, valószínű nem is fog. Ha mégis majd kiderül. Egy biztos, kevesebbet lopott mint a fidesz.
2019. nov. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Ne hazudj!

Ott van az egész szöveg. Akárhogy próbáljátok csűrni csavarni, attól még azt jelenti hogy belehazudtak a képedbe.

"...És akarok most egyetlenegyszer mondani nektek három percet. Ezt legfeljebb még egyszer fogom elmondani nektek. Fantasztikus dolog politikát csinálni. Fantasztikus. Fantasztikus egy országot vezetni. Az utolsó másfél évet azért tudtam én személy szerint csinálni, mert egy dolog ambicionált és egy dolog fűtött: visszaadni a baloldalnak a hitét, hogy megcsinálhatja, hogy nyerhet. Hogy nem kell lehajtani a fejét ebben a k***a országban. Hogy nem kell beszarni Orbán Viktortól, meg a jobboldaltól és tanulja most már meg magát nem ő hozzájuk mérni, hanem a világhoz. Ez adta a hitet, hogy miért érdemes ezt csinálni. Nagy dolog volt. Imádtam. Életem legjobb része volt. Most az adja, hogy történelmet csinálok. Nem a történelemkönyveknek, arra szarok. Egyáltalán nem érdekel, hogy benne leszünk-e, én személy szerint. Egyáltalán nem érdekel. Csinálunk-e valami nagyot? Azt mondjuk-e, hogy: a rohadt életbe, jöttek páran, akik meg merték tenni és nem szarakodtak azon, hogy hogy a francban lesz majd az útiköltség elszámolásunk, b….a meg. Jöttek párak, akik nem szarakodtak azon, hogy a megyei önkormányzatban lesz-e majd helyük, vagy nem, hanem megértették, hogy másról szól ez a k***a ország. Hogy megértik azt, hogy azért érdemes politikusnak lenni itt a XXI. század elején, hogy csináljunk egy másik világot. Csak azért. Egzisztenciát lehet még találni sokat.

Tudom, hogy nekem ezt könnyű mondani. Tudom. Ne vágjátok mindig a képembe. De csak azért érdemes. Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mint hogyha kormányoztunk volna. E helyett hazudtunk reggel, éjjel, meg este. Nem akarom tovább csinálni. Vagy megcsináljuk, és van hozzá egy emberetek, vagy mással megcsinálni. Soha egy darab interjút nem fogok adni akkor, amikor be fogom fejezni, hogyha vitával fogunk elválni egymástól. Soha. Soha nem fogom a magyar baloldalt bántani. Soha. De csak azért érdemes csinálni, hogy hozzányúljunk a nagy dolgokhoz. Elmagyarázni és majd hosszú bizottságokban ücsörögni és majd új munkabizottságot tartani, aztán majd kideríteni, hogy soha egyetlenegy törvényben nem tudunk megállapodni, mert újra csak azok a kompromisszumok születnek meg, ami lényegében a semmittevés kompromisszuma, hogy fönnmaradjon, ami eddig volt. Mert minden más sérti valakinek az érdekét. Ahhoz másik madám kell. Ez az én imádatomat nem fogja megváltoztatni, egyáltalán nem. Én nem fogok naponta fölállni. Volt ilyen minisztere Horn Gyulának is, aki mindig le akart mondani. Volt ilyen miniszterelnök elődöm is, aki állandóan elmondta, hogy ő, hogy én nem ilyen pasi vagyok. Amíg van benne erő és megyünk előre, addig igen, és egyszer meg nagyon csöndben elmegyek. Nem érdemes másért. Mindenki döntse el magában, hogy 4-500 ezer forintért csinálja a dolgot, ami k***a fontos, különösen, ha az embernek már egyébként nincsen más szakmája, csak ez, tudom én. Hogy képes-e az elmúlt 15 év összes történetén fölülemelkedni és megkötni új ……ket, vagy azt gondolja, hogy ez is egy olyan négy év lesz, hogy á, francba, túléltük az eddigit is, most is túl leszünk. Volt már elég miniszterelnökünk, hát ezen a pasin is túl leszünk majd. Mi úgyis maradni szoktunk. Lehet. És azt is mondom, hogy ez egy legitim érvelés, és nem is bánt, egyáltalán nem, egyáltalán nem. Van ebben a frakcióban nem egy miniszterelnöknek alkalmas ember. Én azt mondom, hogy vegyen mindenki nagy levegőt, igyon k***a sok bort…"

2019. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!