Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt a legnépszerűbb a...

Melyik párt a legnépszerűbb a melegek valamint az LMBTQ-emberek körében Magyaroszágon?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig a legtöbb törekvést a Momentumtól láttam.
2019. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Azt mondják, hogy a fidesz továbbra is vezet a népesség minden szegmensében, nem akarok nagyon naiv lenni, szóval szerintem náluk is így van. Legfeljebb a fidesz előnye kisebb, mint mondjuk a nyugdíjasok körében.
2019. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem vezet minden szegmensben, a fiatalok között a Momentum a legnépszerűbb (vagy a városi fiatalok között, nem emlékszem pontosan, volt erről felmérés).
2019. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Maximum a városi fiatalok körében és ott se vezethet túl sokkal. Persze nem az elmúlt 1-2 hónapban láttam erről felmérést, szóval változhatott idő közben.

2019. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
A budapest belvárosi, 18-35 éves, zsidó származású, homoszexuális férfiak 100%-a a Momentumot támogatja.
2019. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

#5 Mind a 20-an, akik az említett csoportba tartoznak? :-)

(Lehet vannak 25-en is, nem tudom pontosan.)

2019. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen jellegű felmérés sose készült. (A közvélemény-kutatók meg az elmúlt választások alapján látható, hogy amúgy sem állnak a helyzet magaslatán, még ha készült is volna.)


Nem tudok én se jobbat mondani, mint hogy vagy a Fidesz, mint a teljes népesség legnépszerűbb párja, vagy pedig a Momentum, mint liberálisabb párt.

2019. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
A melegek imádják a Fekete Győrt, ám abban nem vagyok teljesen biztos, hogy viszont szereti őket, bár ugye kinézetre...
2019. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es tévedsz, készült.

Én is tévedtem, mert az egyetemisták körében a legépszerűbb:


Már nem a Jobbik, hanem a Momentum a legnépszerűbb párt az egyetemisták körében. Egy most vasárnapi választáson a hallgatók 16 százaléka a parlamenten kívüli pártra voksolna. A Fidesz stabilan tartja a második helyét, a baloldali pártok viszont továbbra is képtelenek előrelépni a körükben – írja a Magyar Hang, a a Magyar Tudományos Akadémia kutatócsoportjának csütörtöki gyorsjelentését idézve.


Az MTA már a negyedik alkalommal vizsgálta a felsőoktatásban részt vevők politikai aktivitását – mérésükből pedig az is kiderült, hogy a fiatalok szóban forgó csoportját valójában érdekli a politika; a felmérések 2011-es készítése óta nem volt ilyen alacsony körükben a politikai kérdéseket teljesen elutasítók aránya.

2019. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem gondolom, hogy a fanatikus szektásokat leszámítva bármelyik meleg ember támogatná a fideszt. Főleg úgy, hogy a fidesz vezető politikusok hogyan nyilatkoznak a melegekről és azok jogairól (pl kövér lacika), valamint úgy, hogy a fidesz intézkedéseinek többségéből nem hogy nem részesülhetnek hanem még egyenesen hátrányosan is érinti őket a kialakult helyzet.
2019. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!