Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy ember meghal Budapesten...

Ha egy ember meghal Budapesten daganatos betegségben, akkor nyugodtan lehet állítani azt, hogy akik autót vezettek arrafelé mind gyilkosok?

Figyelt kérdés
Szerintem nyugodtan lehet állítani. Nem különbek azoktól, akik kirabolnak egy üzletet.

2019. nov. 3. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű vagy, mint egy bot, de hát mindenkinek jogában áll hülyének lenni.
2019. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem tartotta be a tízparancsolatot.
2019. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán értem az összefüggést, dehát én nem is a zárt osztályról írok...
2019. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Akik kirabolnak egy uzletet azok gyilkosok. Váo.

Penge logika.

Gyakorolj még, fog ez menni.

2019. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan.

Nyugtalanul nem érdemes.

2019. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Semmi nem akadályozza az embereket, hogy a tiszta levegőjű Salgótarjánban éljenek. Tehát inkább azt lehet öngyilkosnak tekinteni aki Budapesten lakik és emiatt lesz beteg.
2019. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"Ha egy ember meghal Budapesten daganatos betegségben, akkor nyugodtan lehet állítani azt, hogy akik autót vezettek arrafelé mind gyilkosok?"

Mivel minden ember Budapesten használja a tömegközlekedést és fűteni is szokott - aminek szintén van légszennyező kibocsátása, így akkor nyugodtan állíthatnánk szerinted mindenkiről aki daganatos betegségben szenved, hogy öngyilkosok?

És hogy van ez szerinted? Aki meghal daganatban azt meggyilkolták, aki meg nem lesz beteg annak direkt megkegyelmeztek?

Utaztál már autóban vagy busszal? Akkor te is gyilkos vagy?

Miért kell mindig baromságokat ide beírkálni?

2019. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

"Miért kell mindig baromságokat ide beírkálni?"


Szerintem egy nagyon jó és aktuális kérdés, engem sikerült elgondolkodtatnia. Ennek a kérdésnek van egészségügyi, politikai, bűnügyi, földrajzi illetve gazdasági vonatkozása is tulajdonképpen ha jobban belegondolunk. Persze ha még mélyebben belemegyünk biztosan mást is ki lehetne következtetni belőle. Én örülök, hogy ez a kérdés feltevésre került és egy "talán" hasznos választ is tudtam rá adni.

2019. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

igen, jogos úgyhogy adóztassuk meg a benzint és a pénzt költsük az egészségügyre!



Ja hogy már meg van adóztatva a benya, csak a bevétel véletlenül elvesztette közpénz jellegét és a mészáros birodalom részévé vált...

2019. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Válasz 3-asnak: az autó szennyezi a környezetet, Budapesten van a legnagyobb forgalom, ott betegszik meg a legtöbb ember daganatos betegségben. Az autósforgalom is felelős a beteg emberekért.
2019. nov. 4. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!