Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik utálják azt amikor dohány...

Kik utálják azt amikor dohány füstöt kell szagolniuk? Hogy sokszor nem lehet nyugodtan meg várni egy buszt anélkül hogy ne gyújtana rá valaki az ember mellett? Vagy az utcán sétálva ne fújná a képébe valaki a füstöt? Mit szoktatok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hányan vannak még itt olyanok akiket szintén bosszant az hogy a dohányosok ennyire tesznek mindenki más egészségére.( Kedvencem az olyanok akik a gyerekük mellett dohányoznak. A cigi fontosabb mint a gyerekük gratulálok.)

2019. szept. 1. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Dohányosként mondom, hogy mások cigifüstje engem is zavar, hogy akár babát várva vagy gyerek mellett is cigiznek, hogy eldobják a csikket, nincsenek tekintettel senkire, attól undorodok aki már lassan vért köhög de még úgy se teszi le, az ilyen embert nem érdekli hogy meghal vagy hogy magára hagyja a cigi miatt a családját? Meg hogy meg kell állni velük amíg elszívják a cigit mert azzal nem lehet bemenni mondjuk egy étterembe, hogy idegbetegek ha nem jutnak hozzá. Én is hülye voltam hogy rászoktam, próbálok ellene tenni, de mindig inkább a felsoroltak helyett én alkalmazkodok másokhoz, mert magam is gáznak tartom a dolgot
2019. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Én. 39F
2019. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván mindenki, aki nem dohányzik.

Mit szeretnél kérdezni?

2019. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Én olyankor köhögök, úgy, hogy észrevegye az illető, hogy neki szol. Itthon meg szentségelek, mikor ablakot nyitok, hogy jöjjön a friss levegő, de a rohadt bagószagot fújja csak be a szél! Hihetetlen, hogy egyetlen bagós egy egész utcát, környéket képes bebüdösiteni. Én nagyon nem tolerálom őket. Pár év után már nem is kell, hogy rágyújtsanak, akkor is bűzlenek, mert már az egész szervezetüket átjárta a dohány. Iszonyat!

Melóhelyen a kávézó helyiséget füstölik naponta tele, egy órával hamarabb kell kezdenem ott szellőztetni, hogy be tudjak menni úgy, hogy nem fuldoklok és nem hányom el magam. Vagy némelyik képes az 1 nm-es budiban bagózni, elbújva. Nem értem, hogy lehet valaki ennyire igénytelen.

2019. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

en

latvanyosan kikerulom

felhangos megjegyzest teszek

pofakat vagok

felvetem a lehetoseget annak, hogy esetleg menten elhanyom magam vagy kihanyok az ablakon (ha alatta all meg bagozni)

stb

attol fugg, hogy milyen a helyzet meg a kedvem

2019. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1.

Becsülendő ha te azok közé tartozol akik figyelnek a másikra.


3.

Nem volt konkrétabb célom inkább csak hirtelen felindulás és kíváncsiság.


De egyébként érdekelne az is hogy ti mit szoktatok ilyenkor csinálni amikor olyan helyen bagóznak ahol még tilos is lenne?

2019. szept. 1. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Engem is az zavar - és nem akarok gyereket, tehát nem ilyen szentfazékság mondatja velem -, mikor itt velem szemben az iskola kapuja előtt cigiznek. Kiskölykök mennek be, az igénytelen tehenek meg ott füstölnek.
2019. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is iszonyatosan zavar, azt sem értem, hogy egyáltalán miért èlveznek benne.
2019. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Jaj, kérdező, ne is mondd! A világegyetem legnagyobb rejtélyei közé tartozik számomra az, hogy vajon mit lehet szeretni ezen a borzalmon! Fuldokló roham jön rám is, és kb. 10 méteres, vagy még nagyobb sugarú körben nem lehet mellettük megmaradni. Ilyen helyzetben igyekszek elhagyni minél előbb a helyiséget, de ilyen zárt helyen szerencsére csak ritkán szokott előfordulni, esetleg lépcsőházban vagy liftben érzem, hogy valaki dohányzott, bár már azt a rövid időt is alig bírom ki.

Miért nem esznek csipszet vagy zacskós magvakat, mogyorót, aszalt gyümölcsöket meg ilyesmiket? Miért pont ezt a borzalmat szeretik, legalább az íze meg szaga jó lenne, de nem, pont ellenkezőleg, kibírhatatlanul szörnyű. Ez számomra megfejthetetlen rejtély.

2020. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg akik lépcsőházban meg liftben csinálják, azt meg főleg nem értem. Hogy a fenébe nem bírják ki, amíg leérnek, vagy pedig akkor szívják el otthon, és úgy induljanak el.
2020. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!