Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez melyik oldal?

Ez melyik oldal?

Figyelt kérdés
Az volt benne, hogy választásonként ki lehetett tölteni egy kérdőívet, és az alapján megadta hány százalékban egyez a véleményed egyes pártokkal. Már nem emlékszem mi volt a neve, de érdekelne.
2019. nov. 5. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mire gondolsz, én is kitöltöttem, de már nem emlékszem rá. Egyébként nem volt korrekt, kb. akármit írhattál be, és annak ellenkezőjét is, szinte biztos, hogy ugyanazt dobta ki neked a gép, tehát nem adnék többet az eredményére, mint az újságban lévő horoszkópra.
2019. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja: egyébként a kérdésedet szörnyen hátrányosan fogalmaztad meg, nem derül ki belőle, hogy mit akarsz megtudni, pedig egyszerűen megfogalmazható lett volna egy mondatban.
2019. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!