Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható még valaki diktátor,...

Várható még valaki diktátor, aki ellátogat szerény kis hazánkba haverkodni orbánnal, vagy egyelőre erdogánnal végződik az év?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Erdogannal se azért haverkodik Orbán, mert, hogy diktátor (nem vitatni akarom Erdogant, tényleg diktátor), hanem, ha összeveszik Erdogannal kb. 5 perc alatt haza van vágva a hazai húsmarha ipar (pár éve a törökök mentették meg az iparágat a totális csődtől).
2019. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Most enyhe az idő, szerintem várható még valami jóféle azeri, kazah meg egyéb diktátor is, akinek télen már fázna a hátsója. Putyin meg kb. minden hónapban jön már, ő lehet karácsony előtt benéz majd még egyszer.

Arra lennék kíváncsi Kim mikor látogat már ide, ő még ha jól rémlik nem volt.

2019. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2: Dél-Korea miatt nem fogják hívni. Orbán nem annyira hülye, hogy hazavágja a kapcsolatokat Dél-Koreával. Nem nagyon reklámozzák, de elég jó együttműködés van Magyarország és Dél-Korea között, nem tudok más nem volt Nagymagyarországi országot ahol például külön magyar szak lenne egyetemeken.
2019. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Talán Trump, ha jól tudom a PC szerint ő is diktátor.
2019. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Juncker, meg Macron amúgy sokkal inkább diktátorok, mint amilyen Putyin...
2019. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
5: Ok, ezt te se gondoltad komolyan.
2019. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
De teljesen komolyan gondoltam, ők un.gazdasági diktátorok rengeteg pénzt lenyúltak, rengeteg pénzt irányítottak od,a ahova kellett. A nagy "demokratizmus" jegyében pedig antidemokratikus eljárásokat indítottak megrendelésre!!!
2019. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7: Inkább ilyenkor mindig írd azt, hogy nem gondoltad komolyan.

Olyanokkal gyanúsítod őket, amit Putyin tol. Akkor nem értem a mondatodat, miszerint hozzájuk képest Putyin kevésbé diktátor.

2019. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8# Hát akkor én erre meg azt mondhatom neked, hogy te meg Putyin gyanúsítod azzal, amit az EU vezetés nyom évek óta.🤔
2019. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9: Csak, ha kicsit is utána olvasnál Putyin ellen van nem kevés bizonyíték. Csak nézd meg miket művelt le a legutóbbi választások előtt például.
2019. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!