Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható még valaki diktátor,...

Várható még valaki diktátor, aki ellátogat szerény kis hazánkba haverkodni orbánnal, vagy egyelőre erdogánnal végződik az év?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
10# persze, mert Juncker, mint a korábbi adócsaló miniszterelnök teljesen tiszta volt, ugye...? Remélem azokat a cikkeket is elolvastad.
2019. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem akarom védeni se Putyint, se Erdogánt, de Szaúd-Arábia legalább annyira diktatórikus, aztán mégsincs kiakadva rajtuk senki, sőt gazdasági baráti partnere nyugati országoknak. Pedig ott aztán nincsenek választások, nincs szólásszabadság még nyomokban sem, és alkotmány sincs, csak a Saria.
2019. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

11: Elolvastam ugyanúgy azokat is, de továbbra is röhejes, hogy úgy próbálod beállítani, mintha Putyin nem tett volna olyan sok rosszaságot.

Putyin balhéi meg a Nyugati világ vezetőinek a balhéi nincsenek egy súlycsoportban, mivel a Nyugati világ vezetői kispályások Putyinhoz.

Ez olyan, mintha egy óvodás gyerek erejét (ők lennének a Nyugati világ vezetői) akarnák összehasonlítani egy világbajnok erőemelő erejével (ő lenne Putyin).


12: A válasz egyszerű: olaj. Mivel tele vannak olajjal, így bármit megengednek nekik, csak ne legyen drága az általuk kínált olaj. Szerinted kik a legfőbb lobbisták, akik azért harcolnak, hogy ne terjedjenek el szélesebb körben a környezetbarát, szelet, napenergiát használó járművek? Pont az ilyen olaj nagyhatalmak, mert akkor tudnák buknának mindent. Pénzt, hatalmat, stb. Csak nézd meg, ott van Qatar. Úgy nyerte meg a foci vb rendezési jogot, hogy amit beadtak pályázatot sok város nem is létezett akkoriban, csak a rendezési jog megnyerése után kezdték el magát a városokat felépíteni. Itt szószerint értsd a várost, ne csak stadionra, melléképületekre, stbre gondolj.

2019. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

"12: A válasz egyszerű: olaj."

Nyilván tudom én is a motivációt... Csak próbáltam rámutatni, hogy valahol mennyire álszent ez az egész.

2019. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!