Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékeztek amikor Hadházy...

Emlékeztek amikor Hadházy Ákos beperelte Bayer Zsoltot? Mit szólna hozzá, ha most őt perelnék be amiért azt mondta egy fideszes polgármester nem lehet tisztességes vagy a tábláért amin az állt hogy [Orbánnak] muszáj hazudnia mert túl sokat lopott?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fideszes, szerintem le kellene váltani a kormányt. De semmiképpen sem ilyenekre mint Hadházy. Számomra ő Karácsony Gergellyel és Gyurcsány Fletóval van egy szinten.

2019. nov. 6. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ideje lenne már tényleg elégtételt venni az ilyeneken. Persze szigorúan a törvény keretei között.
2019. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor tessék, pereljék be.
2019. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én egyre jobban csalódok Hadházyban és Szél Bernadettben is. 2018 előtt az hittem más kategóriát képviselnek, mint a többi ellenzéki, de tévedtem sajnos. Az O1G koalíció tönkretette őket.
2019. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

"vagy a tábláért amin az állt hogy [Orbánnak] muszáj hazudnia mert túl sokat lopott"


Bepereli hogy kimondta a valóságot? :D

2019. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Hadházy meg Bayer nekem lassan már ugyanaz a kategória. Nekem ellenzékiként kifejezetten kínos H. tevékenysége.

Mondjuk az az egy szimpatikus benne, hogy más politikust nem nagyon tudnék mondani, akinek rendes munkája is van és nem egyből az egyetemről ült be a parlamentbe megélhetésinek.

2019. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!