Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely tényleg...

Karácsony Gergely tényleg ennyire hülyének nézi az embereket, ugyanis ő is sofőrrel rendelkező autóval jár bicikli és BKV helyett?

Figyelt kérdés
Ti is csalódtatok benne emiatt?
2019. nov. 7. 08:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

10: Én meg az összes politikustól elvárnám, hogy rendszeresen tömegközlekedést kelljen alkalmazniuk + állami egészségügyet, nem magánt. Akkor éreznék meg igazán a dolgokat, hogy mi is van valójában.

Mert Orbánnak is hiába mondják, hogy romokba az állami egészségügy, ha ő magánkórházakba járkál.

Ugyanez az oktatással. Hiába mondják a politikusoknak az is a béka feneke alatt van a színvonal, ha a gyerekeiket magániskolákba járatják.

2019. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem csalódtam benne, én is kábé ezt vártam tőle... Egy igazi zöld-liberális szociológus!!!👎
2019. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%

Ejj, ezek az igazi zöld liberális szociológusok hajlamosak kocsival járni..ez hallatlan!!


Bezzeg ha nemzeti-keresztény konzervativok lennének akkor nyugodtan mehetnének magánrepülővel az Adriára egy luxusyachton k..vázni.

2019. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
13# ne forgasd ki a szavaimat, nem az a bajom, hogy hajlamosak kocsival járni, hanem az, hogy sunyi módon hazudnak és megpróbálják átverni az embereket... Nagy különbség!!
2019. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
Hazudnak? Mondta valaha KG hogy ő egész életében csakis biciklivel fog közlekedni?
2019. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
15, igen, mondta, hogy biciklivel jár munkába... Ami nagyon kényelmes lenne Zuglóból.
2019. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
Én meg bkv-val jarok munkaba, megis neha autoba ülök. Ha megesküdött volna hogy SOHA nem száll be autoba többe akkor számon lehetne kérni. Rühellem KG-t de ez így csak lovaglás a szavakon es egy nagyon gyenge lejaratas.
2019. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%
Beindult a fideszes gőzhenger. Eddig is tudtuk, hogy nagyon sokan vannak, akik bármit képesek folyamatosan szajkózni, mert imádják saját hangjuk (a nem onnan való ugyanis tudja, fölösleges).
2019. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem néha ült autóba a cikk szerint, hanem autóval jár-kel, aztán felül a biciklire vagy a buszra, és akkor fényképezteti magát... A baloldaliak számára ez biztos nem ordas hazugság, ez a normális viselkedés, de nem az.
2019. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
19: Akkor ugyanazt csinálja, mint a Fidesz csak más témában.
2019. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!