Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek miből gondolják...

Fideszesek miből gondolják úgy, hogy ők hazafiak?

Figyelt kérdés

Minden egyes megnyilvánulásukban érezni lehet a felsőbbrendűséget, hogy ők az "igazi" nemzetvédő keresztény magyarok, mindenki más meg kommunista, magyar ellenes hazaáruló.

Az értelmiségi fideszes ismerőseim mind ilyenek, szerintük Magyarország = Fidesz.



2019. nov. 7. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert szimplán buták. Hiába mondasz nekik épkézláb érveket ők ennyivel támadnak vissza:

-migransok

-soros

-a Gyurcsány jobb volt?!

...

Fentebb is láthatod. Kilopjak a szemüket, azt se veszik észre. A fiatalok is biztos azért mennek el innen (Németországba ahol sok a migráns) mert itt olyan jó. Egyszerűen buták és nem érdeklik őket a tenyek.

2019. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

Az a gáz ebbe a sok okoskodó válaszolóba, hogy amellett hogy utálják a FIDESZ-t jobbat nem tudnak felmutatni.

Ellenzéken belül 2 értelmes pártot tudnék megemlíteni, de azok nem tagjai ennek az összefogásnak és olyan kevés szavazójuk van, de ahhoz képest több tettet mutatnak föl mint okoskodás.

Előbb az ellenzéket váltsák le.

2019. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Bármit is gondolnak most itt ők magukról az utókor hazaellenesnek fogja majd ítélni a Fidesz rezsim támogatóit!
2019. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
13-s érdekes mód Antall Józsefet nem ítélik annak, milyen dolog az hogy 15 millió magyar miniszterelnökének nevezi magát és pont ő az aki a határok megváltoztathatatlanságáról köt szerződést? Ez nem árulás? Ráadásul úgy hogy talán lett is volna lehetőség Ukrajna, Szlovákia és Jugoszlávia/Szerbia esetében pozitív változást elérni a határok szempontjából.
2019. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
orbán és bandája a történelem szemétdombján fogja végezni.
2019. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14! "Ráadásul úgy hogy talán lett is volna lehetőség Ukrajna, Szlovákia és Jugoszlávia/Szerbia esetében pozitív változást elérni a határok szempontjából." Ez nagyon szépen hangzik, de valamivel alá tudod támasztani? (A kocsmában a részeg haverok hablatyolása kevés!!!)
2019. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek kérdező, ha neked ezek az értelmiségi ismerőseid, akkor valójában nincsenek értelmiségi ismerőseid!
2019. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert az egész ellenzék lepaktált a bal-liberálisokkal, nincs centrumpárt. Számukra mára a nemzet fogalma is negatívan cseng. Az Európai Unió fontosabb nekik. Csakhogy az Uniót a nyugati országok irányítják, akiket abszolút nem zavar, hogy pl. itt mi negyedannyit keresünk, az idehozott termékekik viszont ugyanannyiba kerülnek, és a tetejében bizonyítottan gyengébb minőségűek. A kisebbségben élő határontúli magyarok elnyomása sem érdekli az Uniót.
2019. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A fidesz annyira egyenlő Magyarországgal, mint amennyire anno a kommunista párt volt rákosi és kádár idején.


A fidesz csak most (ál)nacionalista, mert Magyarországon most az a népszerű. Ha később a liberalizmus lesz mépszerű, akkor fidesz természetesen (újra) liberális párt lesz.

Orbán és fidesz ideológiai szélkakasok.

A keresztény és a magyar két különböző dolog. "Csak" 1000 éve vagyunk keresztények, de több tízezer éve voltunk ősmagyar hitűek.


Az a gondolat pedig, hogy aki nem ért egyet a fidesszel, az csak balliberális vagy jobbikos lehet, öléggé korlátolt gondolkodás mód.

Én személy szerint az összes politikust meg az összes pártot a pokolba kívánom. Mind orbánt, mind gyurcsányt egyaránt. Mindegyik szerintem hazaáruló. Egyikre sem szavaztam, egyik sódernek sem dőltem be. Büszke vagyok arra, hogy végeztem hétköznapi dolgaimat. Szeretem a hazámat és a nemzetemet. Számomra a fidesz túl baloldali. Sőt. A jobbik is. Egyiket sem tartom igazi nacionalistának.

2019. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!